TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 130 / 134 İlkİlk ... 3080120126127128129130131132133134 SonSon
Toplam 2009 mesajın 1.936-1.950 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:02
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @gul2011
    Birde santral ne oluyor anlamadım o kendi başına bir iş zaten ne diyeyim valla Allah size kolaylık versin.

@Bio
    Ay sonunu bulur diye düşünüyorum dün bakanlar kurulu toplantısı iptal edildi normalleşme de 1 temmuz a kaldı dedi televizyon da. Aşılama hızlandı bakalım ne olacak ama İngiltere de nüfusun yüzde 70 i aşılanmasına ragmen yine korona vakaları ve ölümler yükseldi. Burda da öyle olmaz inşallah

@yasin258
    Valla sabır falan kalmadı artık biran önce ne olacaksa olsun belirsizlik daha da kötü bi telefon çalsa acaba iş yerinden mi arıyorlar diye bakmaktan yoruldum.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    158
    Verilen Beğeniler
    106

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @i_brahi_m bey
    Ben idari işlere bakıyorum evden
    Aslinda benim işim degildi evdesin diye en son satin alma da bana kitlendi
    Ise başladığımda kurum sekreteryasi da bende olacak normalde tek is dediğiniz gibi ama bizde aman ne yapacaksın ki telefonlara bakarsın diye ufak bir iş gibi kitleniyor. Yaptığım isleri yazmayayim valla ben düşünürken yoruluyorum sizi de okuyarak yormayayim

Üye
    true blue Avatarı

Gerçek Adı
    Musab
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:19
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    220
    Verilen Beğeniler
    349
    Blog Mesajları
    9

@gul2011 hocam, yönetimin kolayca memur alabildiği bir ortamda sana bu kadar iş yüklemelerini anlamadım, mesela bizde kesinlikle personel sıkıntısı olmuyor, belki de memur istihdamı her kurumda bizdeki gibi kolay olmuyordur.

Mesela günde 8 saat den 1 saat boş vaktiniz bile mi olmuyor toplasan.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    107
    Verilen Beğeniler
    270

@gul2011
    Bana dediler ama başaramadılar adaletsizce davranama adaletlice cevap verdim idari izinliyim ve olması gerektiği gibi çalışıyorum adam kayırmaca hissettiğim an cızerimben engelli kadrosundan işe girmedim Şehit Ve Gazı atamalarıyla başladım ayrıca sendika il başkan ve bölge başkan yardımcısıyım hem çevre hem tabeladan çekiniyorlar yerine göre güç görmeleri gerekiyor.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011
    Valla artık bişey diyemiyorum Allah kolaylık versin başka personel yok mu sizden başka gerekirse resmi yazı yazın nasıl iş o öyle 4 5 birime bakmak.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    158
    Verilen Beğeniler
    106

Arkadaşlar tesekkur ederim
    Bio ben oyle siyasi islere girmem sizin o yonunuzden cekinuyorlardir bir de erkek personele cok dokunulmuyor maalesef çünkü erkekler direkt rest çekiyor o zaman geri adim atılıyor ben işi hukuki boyuta da kısmen tasidim o seneple son 1 senedir çağırmıyor önünü kestim en son gecen haziran sonu gitmistim birkac gün
    Ama evdesin diye de görevlendirmeler verildi
    True blue,
    Benden baska idari izinli ya da engelli statusunde personel yok ama mesela duz memur arkadas normalde maaslari yapıyor diger idari işleri de bilmiyorum diyerek yarim yamalak yapiyor ben de bilmiyorum ogren deniyor, ki eski is yerinde de idari isler yaptığım için bilmiyorumu pek kabul etmiyorlar benden baska bir suru insan var yani Allah korusun hastanede yatsam/ölsem illa ki devletin işi devam eder kalmaz yani ben olmasam da idare edebilmeleri lazim sorun zaten verilen isler de degil, is tanimim bile belirsiz
    Ibrahim bey, arkamdan arkadaslar bile diyormus onu da yapıyordu bunu da yapiyordu diye yeni atanan memurlar bile ne cok is yapıyormussunuz dediler ki ben bunu 3 senedir anlatamıyorum hastayken bile yatıp dinlenemedim hiç
    Bilmiyorum tayinle de uğraşasim yok eve daha pandemiden once taşındım 1.5 sene oldu, normal donemde olsak belki gözümü karartirdim da pandemide ev bulmak aramak da zor.
    Bu arada hepinize teşekkür ederim tek tek alıntılayamadim.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011

Bence tayin iste yeni bir sayfa açmak bazen iyidir tebdili mekanda ferahlık vardır derler. Ya uğraşacaksın yada bütün işleri kendi yapacaksın tercih senin eğer şimdiden sıkıntı oluyorsa işe başlayınca kim bilir hangi işleri verecekler. Bence kabul etmeyin gerekirse bütün işleri resmi yazı ile isteyin

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    158
    Verilen Beğeniler
    106

@i_brahi_m bey
    Tayin almak kolay sanılıyor ama ben daha 2.5 sene oldu evimi de ikinci kez tasidim bu 2.5 senede yani kaç kez tayin oldunuz, ev tasidiniz bilmiyorum ama bu surecler de insanı yoran ve sağlığı zorlayan seyler yani bir tabir vardır ya asagi tukursen sakal yukarı tukursen biyik öyle bir durum pandemide ev bulmak tasimak ve insanlarla temas halinde olmak da risk, virusu kaparsam direkt yoğun bakımlık olurum sağlığım büyük tehlikeye girer yani neresinden tutsam elimde kalıyor maalesef

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011

Ne yapmayı düşünüyorsunuz sonuna kadar olanlara göz mü yumacaksınız böyle baskı altında olmak daha da zor bence

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    158
    Verilen Beğeniler
    106

Zor evet ama simdi pandemi zamanı hepsiyle uğraşamam biraz ortamin sakinlemesi lazim is basi yapinca ne olacak bilmiyorum yine konusmayi düşünüyorum gittigi yere kadar napiyim

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011
    Aynen bencede mutlaka konuşun. Ayrıca vakalar düşüyor vefat sayısı 69 oldu bu ay sonunda böyle giderse 15 20 lere iner gibi bu yüzden bende artık 1 temmuz a kendimi hazırlayacağım ne olur ne olmaz.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    158
    Verilen Beğeniler
    106

Ben temmuzda kesin baslatirlar gibi düşünüyorum

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

Öylede toplumsal bağışıklık olmadan olmaması lazım ama bakalım ne olacak geçen sene 2 bin vaka 22 vefat vardı haziran ayında ama başlamamıştık gerçi o zaman da aşı yoktu. Ne diyelim inşallah iyi olur yapacak bir şey yok

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    158
    Verilen Beğeniler
    106

@i_brahi_m

Size katilmakla birlikte ben biraz olaya realist yaklaşıyorum yoksa duruma bakıldığında virus kapmaya cok açık bünyeye sahip biri olarak insanlar bağışıklık kazanmadan benim aşı olmam ise yaramaz düşüncesindeyim. Ama ben bile ise cagrilirken izole olmaliyim dedigimde beni tek masalik odaya vermek yerine birkac kisinin oldugu odaya koyup alisman lazim virus herkese var deniyor. Kimse sizi beni kendimizden cok düşünmüyor maalesef. Bizim durumumuzda olmayanlar aman nolcak iki dozu olmussun diyor, kendileri saglikli oldugu icin bir sey olmaz kafasındalar, empati kuramıyorlar. Simdi evet herkese aşı açıldı ama ilk dozu olacaklar da 6-8 hafta sonra 2.dozu olacak ve ondan 10 gun sonra ancak bağışıklık kazanacaklar. Mantiken Agustosun ortasindan sonra ortam nispeten normale döner ama "normallesme" icin acele ediliyor. Biz de kurunun yaninda yanan yaş kesim oluyoruz maalesef. Ben maske haricinde yine pandemideki gibi yasiyorum; cok kalabalığa karismam, is yerinde umumi tuvalet kullanildigi icin dezenfektan hep cantamda olan bir seydir, el hijyenine hep dikkat ederim çünkü ben 20 küsür senedir boyle yaşıyorum. Ama biri hapsirsa hemen hastalik kapabiliyorum. Yani hayat bize zor, ben kendimce kolaylastirmaya calissam da insanlar dikkatsizlikleri ve boşvermislikleriyle de zorlastiriyor bu süreci. Sizde nasil bilemem ama ben is yerindeki arkadaslarin odada maskelerini cikardiklarina cok sahit oldum uyardigimda ne laflar duyuyorum. Umarim idari izin devam eder ama bana bir faydası olmayacak simdiden cagriliyorum evde yetersiz kalıyormuş calismalarim!

Üye
    mahmut56 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    02:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilim kurulu vereceği karar doğrultusunda Genelge çıkarsa gidip başlarız. (Yada personel ihtiyacı varsa resmi yazı ile çağrılırız...) Onun dışında konuşmalar boş değil mi ?

(Yok o bunu dedi, o gel dedi, bu bunu yaptı...)