TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 129 / 131 İlkİlk ... 2979119125126127128129130131 SonSon
Toplam 1964 mesajın 1.921-1.935 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @yasin258

Valla ben gecen marttan beri evden calisiyorum idari izinliyim.demem ise yaramadi ben mudur olarak cagirabilirim istedigimde diyordu ve sacma sapan gorevlendirmeler yapip cagirdigi da oldu. Ben de zaten evden calisiyorum deli gibi, mesai baslamadan telefonla aranıyorum bari haftada bir iki gun gideyim.de yukum hafiflesin modundayim. Hatta Temmuzda yıllık izin kullanacagim dedim, zaten evde oldugum icin ihtiyacım yokmus! Bu 15 ayı evde bos gecirseydim bu kadar tatile ihtiyaç duymazdim. Isteyken bu kadar çalışmıyordum

Yazi yazmam yani kimse yazdiramaz bu arada

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:03
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011
    Çok şükür 1 seneden beri evdeyim.Bu sonsuza kadar sürmeyeceği kesindi zaten bugün aranınca bir değişik oldum.İşin kötü yanı ise şu;Ben çalışmayacağım desem ne olacak diye sordum? Müdür bilmediğini söyledi.Benim tuzum kuru demek istemiyorum fakat ülkenin bir ortalaması olmadığı için ben hangi taraftayım inanın bilmiyorum.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

@yasin258
    İnanın beni çağırsalar bende ne yapacağım bilmiyorum öyle iki arada kaldım derler ya öyleyim. Bakalım nasıl olacak illa bir gün başlayacağız ha bir gün erken ha bir gün geç

@gul2011
    Sizin yıllık izin hakkınız varsa kimse karışamaz ne demek ihtiyacım yok ha çağırdılar ha çağıracaklar derken bir yere gitmedik zaten. Şuan kesin belli oldu mu ne zaman başlıyorsunuz.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

@yasin258
    Benim şu memuriyetim boyunca hic tuzum kuru olmadi evet 15 aydir evdeyim ama oyle idari izinli hic dokunulmayan konumda degilim daha cok evden calisan personel konumundayim sabah mesai saatinde baslar telefonum calmaya. Aksamlari sabah nasil kalkacagim stresi sabahlari yine mesai başladı her an aranabilirim ne is kitlenecek stresi eee evdeyiz pandeminin stresi derken tansiyon hep yüksek
    @i_brahi_m
    Net bir sey yok müdür dönüşümlü çalışmaya göre personel çağırıyor yani yarin sen de gel derse (genel manada söylüyorum yarin pazartesi tabii ) gitmek zorundayim.
    Yillik izin ihtiyacim var zaten ama idari izni bahane edip vermiyor ilce sınırı dışına cikamazsin diyor. 2019 izinleri de yandı ben 3 senede toplam 15 gun izin kullandim öyle diyeyim size.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011
    Evet anladım inşallah çağırmazlar çünkü Bakanlar kurulu toplantısı ertelendi ayrıca normalleşme bu ay sonuna kadar devam edecek dendi haberlerde. Ayrıca aşılama hızlandı yüzde 70 üstüne çıkıncaya kadar beklerler gibi geliyor bana ne diyelim hayırlısı olsun. Mutlaka bir gün başlayacağız ha bir gün geç ha bir gün erken fark etmez.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Valla o zamana kadar kalpten gitmezsem iyi
    Ise başlamaktan ya da calismaktan yana bir sıkıntım yok ama ben 15 aydir evde de bos durmuyorum zaten, tum günüm telefonda geciyor inanin aksama konusacak halim kalmıyor yorgun hissediyorum kendimi. Haftaici ful.mesai haftasonu da 2 gun dinlenmeye yetmiyor bazen haftasonu da arandigim oluyor

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

Doğrudur haklısınız dert etmeyelim bende korkuyorum nasıl başlayacağım diye ama bi türlü başlayacağız şu virüs biran önce geçsin.

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

Valla şu an ise baslamaktan daha buyuk dertlerim var hepsi de işle ilgili, inanin ise gidip gitmemekten ziyade onca is yükünün verilip evden halletmeye calismak beni zorluyor. Sabahtan beri tansiyonum yüksek bu sebepten. Is yerinde tek ben varmışım gibi her is bende
    Beni virüs degil is stresi tansiyon belki de kalp öldürecek bu gidisle

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

Bende aynı ama her şeyi dert etmeyin olduğu kadar insanı dert öldürür dertler boşverin gittiği yere kadar

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

Dediğiniz gibi düşünmeye çalışsam da olmuyor işte çünkü benim kendimi sakinlestirmeye vaktim de olmuyor az once bir video açtım ilk 4 dk içinde 2 3 kere telefonum caldi gorusme yaptim. Tansiyonum yüksek uzanayim dedim rahat birakmadilar ki

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

@gul2011
    Bence müdürünüzle görüşün bu durumu bi kaç gün olsun sizi istirahat ettirsin mecbur olmayınca arattırmasın ne bileyim konuşun işte.

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:03
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @gul2011 @i_brahi_m Zaman neler gösterecek kim bilir sabırlar diliyorum cümleten

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

@i_brahi_m
    Ah ah
    Ben artık yoruldum anlatmaktan karşı taraf anlamayinca ne yapilabilir ki?
    Ben izin aldigimda bile yerime kimse bakmıyor ben işleri fazla fazla yapıp gidiyorum izne. Simdi de ise gitmem konusunda baskılar var, haftada 1 2 olabilir dedim ama beni degil diğer personele nasil idari izin versem diye düşünüyor sen zaten evdesin diye. Ama ise gidenin 1 2 işi var benim 5! Işe başlayınca santral de bende olacak

@yasin258
    Valla sabırlıyımdır da maalesef bedenim idare etmiyor artik durumu, alarm veriyor evde durmaktan değil iş yüzünden yoruldum yoksa evde yapacak cok hobim var ama firsat bulamiyorum bilgisayar basinda durmaktan

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    106
    Verilen Beğeniler
    265

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    İdarî izinler tamamen idarenin insiyatifinda isterse vermez bu kadar açık yani ben kronigim işe gitmem genelge var vs ile olmaz, idare ne diyorsa o tamamen vicdan ve iş ortamı planı ile ilgili ben hala idari izinliyim bayramdan bu yanada evden çalışıyorum muhtemelen önümüzdeki haftadan sonrada tamamen kalkabilir artık yasaklar diye düşünüyorum...

Üye
    gul2011 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    100

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Bio
    Aynen öyle
    Istemem gitmem deme lüksü yok "hizmetine ihtiyaç duyuluyor " diye bir yazı ile her türlü çağırır