TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cbs Avatarı

Gerçek Adı
    aslan
    Son Giriş
    08.03-2020
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba herkese, yaklaşık 1 yıldır ekpps ile Meb'e vhki olarak atandım. atanma anında 1 defaya mahsus tayin hakkımı kullandım . Yakın zamanda Sağlık Bakanlığının atanmasında eşim normal kpss ile başka şehire atandı . 4b sözleşmeli olarak 3+1 yıl kadro alıyor fakat 1 yıl çalışma zorunluluğu olduğundan dolayı 1 yıl sonra sadece eş durumu tayini isteyebiliyor. yönetmelikde sadece eşin ve 1. derece bakmakla yükümlü olduklarının ağır engelli olması gerekiyor yazılmış fakat ben %42 engelliyim . daha kısa sürede tayin istemek için herhangi bir yönetmelik maddesi bulamadım . bu konu hakkında biligisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.durumun aciliyeti açısında lütfen konu dışı soru sormayın ve lütfen bilgisi olan arkadaşlar yazsın.

Üye
    karadeniz6161 Avatarı

Son Giriş
    29.05-2020
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende bunu merak ediyorum. Benimde bakmakla yükümlü oldugum ağır engelli kızım var. %90 engelli. 3+1 olarak şubatta sağlık bakanlığına atandım. Ama bana ikametgahının oldugu yere gidemezsin diyenler de var. Gidebilirsin diyenlerde. Şuan tayinler askıya alındı. Dilekçeyi sen ver red kararı gelsin. İdari dava açarsın diyenlerde var. Atama birimleri bile net birşey diyemiyor. Çok üzgünüm. Daha önce konu açmıştım gidebilirsin diyenlerde oldu. Ama içim huzursuz

Başlığın Etiketleri