TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kallmann35 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YSK Iğdır ili Aralık ilçesine normal kpss sınavı ile açıktan atama ile seçim katibi olarak atandım. %84 engelli raporum var. Onkoloji hastasıyım. Tedavimin devam ettiği Ege Üniversitesi Hastanesinden durum bildirir rapor aldım. Hastalık geçmişimi, 3 ayda 1 kontrollerim olduğunu, tam teşekküllü onkoloji birimi olan bir yerde ikamet etmem gerektiğini eklemişler rapora.
    Iğdır'da görev yaptığım ilçe ve ilde tedavimin mümkün olmadığına dair durum bildirir rapor aldım.
    Güzelce bir dilekçe yazarak engel raporumu ve durum bildirir raporları da ekleyerek Sağlık durumu mazeretiyle tedavimin devam ettiği İzmir'e tayin talep ederek gönderdim merkeze. 2 gün sonra cevap geldi, hiçbir gerekçe sunmadan sadece uygun bulunmamıştır demişler. Herkes gibi ben de şok oldum. Bir sonraki aşama engellilik durumu nedeniyle tayin talep etmek ama onun da işe yarayacağını sanmıyorum. Dava yoluna gidersem de kazanabileceğimi sanmıyorum. Zira yasa ve yönetmelikler idareleri gözetmiş hep.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    02.04-2020
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    5

Siz bence öncelikle sağlık durumu değilde engellilik durumundan gerekçeyle talep etseydiniz daha mantıklıydı sanki. Ayrıca mahkemeye başvurduğunuzda haklı gerekçeniz olduğundan bence kazanırsınız.

Üye
    kallmann35 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @uNiQuE_54

Danıştay ve yargıtay üyelerinden oluşan bir kurula dava açmak pek de mantıklı gelmiyor Şaka bir yana yasa ve yönetmelikler idareleri gözetiyor. Tayini "yapılır" demiyor mesela, "yapılabilir" diyor, "Teşkilat imkanları göz nünde bulundurularak" vs. idarenin işini kolaylaştırıcı ifadeler eklenmiş.