TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulut18 Avatarı

Son Giriş
    28.01-2020
    Saat
    20:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, sağlık özrüyle ilgili bilgili, deneyimli arkadaşlar. Vertigo teşhisi sonrası vng testi yapıldı ve fizik tedavi benzeri bir tedavi önerildi. Normal kpss ile başka ile atamam yapıldığı için tedavi olamadım. Sözleşmeli olarak 3.yılımı çalışıyorum, hizmet bölge ve alanı 2/4.

Sorum şu: Bulunduğum ilde bu test ve tedavi yoksa atama nasıl yapılıyor? İstediğim ile mi (Ankara), zorunlu hizmet bölgesinde olan, bu tedavinin olduğu başka bir ile mi?

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2020
    Saat
    17:56
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    10

istediğin yerde boş yer varsa ataman yapılabilir aksi durumda bakanlık tedavinin olduğu başka bir yere de atayabilir. pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın derim. sağlık bahanesiyle ankaraya gitmek istersen ben illa ankara da tedavi olacağım diyemezsin. bakanlık da der ki önceliğin sağlıksa o zaman gel antalya da bu işi daha iyi yapıyorlar kendini savunamazsın o durumda

Üye
    bulut18 Avatarı

Son Giriş
    28.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Ankarada öğretmenlik için boş yer var, ihtiyaç listesi yayınlamış, merkezde 22 tane boş var, ilçeler de olursa 70i buluyor, merkez olması da şart değil. Yine de başka yere gönderebilirler mi? Ailem Ankarada değil, tedavim ilk önce orada başladığı için istiyorum.

Cevap olarak Ankara olmazsa tercih listesi vs vermezler mi, neye göre başka yere gönderirler, bunun bir prosedürü var mı?

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    10.08-2020
    Saat
    17:56
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    10

ailen ordaysa sorun yok. oraya ataman yapılır. ama 3 yıl önce konmuş bir tanıya şimdi tedavi olacağım demek biraz şüpheli görülebilir. ayrıca sağlık özründe her ocak ayında tedavinin devam ettiğini belgelemen lazım. aksi halde eski görev yerine gönderilirsin

Üye
    bulut18 Avatarı

Son Giriş
    28.01-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ailem Ankarada değil, İstanbulda, ben Ankarayı tedavi için istiyorum. Geri gelmek sorun değil, zaten 1 yıl sonra il içi-dışı açılır. Şu anda yeni teşhis ve tedavi daha öncelikli, aksi halde işitme kaybına dönüşebiliyor. Buradaki hastaneye gidip kontrol isteyeyim, test yoksa onlara sorarım ne yapabileceğimi.
    Teşekkürler bilgi için.