TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Anesteziii Avatarı

Son Giriş
    24.10-2019
    Saat
    19:47
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler arkadaşlar sizlerden bilgi almak istiyorum ben 2015 de ise başladım 2017 de genetik noropati tanısı konuldu ve kekemeliğim de var du engelli raporu çıkartım sonra raporumda ince eş becerisi ve acil müdahale yapamaz ibresi var buna rağmen beni 1 yıl ameliyathane de çalıştırdılar sonra da is yeri hekimi burada çalıştırmazsınız dedikten sonra 10 dakika sonra en yoğun polikliniğe verdiler kekeme olduğumu belirttiğim halde sizce nasıl bir yol izlemeliyim

Üye
    nostaljik Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    32

Kardeş kekemelikten oranın kaç raporda? ve kekemeliğin ağır düzeyde mi sayılır? ben de bir dönem ameliyathanede çalıştım orada çalışma temposu yoğundur. ben ara eleman olarak çalıştım ama sağlıkçı değildim yani.

Üye
    Anesteziii Avatarı

Son Giriş
    24.10-2019
    Saat
    19:47
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kekemelikten %20 oranın var Ameliyathane yoğun değildi ondan memnumdum kekemeliğim baya var özellikle ilk karşılaştığım insanlarla baya cok oluyor