TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    masaüstü Avatarı

Son Giriş
    03.03-2021
    Saat
    09:12
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba sevgili arkadaşlar. Benim size bir sorum olacak. 657 4b sözleşmeli perosnel olarak bir kamu kurumunda çalışıyorum. Yuzde 45 oranında engelli raporum var. Acaba engel durumuma nazaran tayin isteyebilirmiyim.? 657 de memurların 1 defa engellilik tayin hakkı yazıyor. Ancak sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin esaslar yönetmeliğinde böyle herhangi bir düzünleme yok. Cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Üye
    masaüstü Avatarı

Son Giriş
    03.03-2021
    Saat
    09:12
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    9

Sevgili arkadaşlar Gsb de memurum engelim dolayısıyla tayin istedim. Tayin dilekçeme daha cevap verilmedi ancak şifayen öğrendiğim kadarıyla ünvanımın tayinimi istediğim ilde bulunmaması dolayısıyla tayin dilekçemi beklemeye almışlar. benim sizlere sorum ben bilgisayar işletmeniyle veri hazırlama kontrol işletmeniyle ve diğer memurlarla aynı işi yapmama rağmen aynı ünvanın gitmek istediğim ilde olmaması dolayısıyla tayinim geri çevirilir mi?

Üye
    usomer Avatarı

Son Giriş
    09.06-2021
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ünvanınız nedir ?