TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    WONOW Avatarı

Gerçek Adı
    Evrim
    Son Giriş
    31.08-2019
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle merhaba, siz değerli site üyelerine iki sorum olacak;

1-İstanbul'da Polis memuruyum. Ankara'da ailemle yaşayan yüzde 40 oranında yaygın gelişim bozukluğuna sahip ikiz erkek kardeşim var. Kardeşimin yanına tayin olmak istiyorum, öncelikle bunun için vasilik davası açtım ancak mahkeme beni vasi olarak değil yasal danışman olarak atadı. Yasal danışman ile vasinin farkları nelerdir?

2-Kardeşim 25 yaşında, annem(51 yaşında)ve babam (60 yaşında) ile birlikte yaşıyor, benden başka kardeşi yok bu doğrultuda ve de yasal danışman olmamla kardeşime bakmakla yükümlü sayılyor muyum?

Sorularım bu kadar bilen üyeler yardımcı olabilirse çok sevinirim iyi günler

Üye
    Tarık926 Avatarı

Son Giriş
    29.09-2019
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    https://www.ombudsman.gov.tr › ...PDF
    2017-10554 Engelli memurlara tanınan yer değiştirme ... - Kamu Denetçiliği Kurumu

Bu konuda yasa engelli memur ve yakınına haklar tanımış. Yukarıdaki kamu denetçisinin kararı belki işine yarar ümidiyle..