TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çirkin Avatarı

Gerçek Adı
    Çirkin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    178
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İş yerim engelliye uygun değil.
    Girişinde rampa yok.merdivenin kenarındaki duvara tutunarak inip çıkıyorum. Şimdiye kadar şükür bir şey olmadı ama dengemin bozulup düşmem an meselesi.
    Yakın zamanda rolatör alacağım ve bunu içeri almam için mutlaka rampa lazım. Yoksa çalışanlar uardım etmeliler. Bunu müdürle konuşmadım umarim olumsuz bir tepki almam. Sonuçta kamu kurumundayım. O rampayı sadece ben değil vatandaş da kullanacak

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    12
    Blog Mesajları
    3

https://eyh.aile.gov.tr/engelliler-hakkinda-kanun
    Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü
    buradaki kanun maddelerine göre erişim uygun olmak zorunda. Zaten devlet düzeni kanun yönetmelik üzere hareket eder. Müdürün sallamaması ters davranması durumunda, durumu anlatarak cimere yazın isterseniz. Cimer hızlı ve etkili. Yani korkacak bir şey yok bu bizim hakkımız.

Üye
    gadjodilo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    uruguay/santa maria
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sorumlu kişinin, işyerini hele ki kamu kurumu ise, erişilebilir hale getirmemek gibi bir seçeneği yok. Fakat mâlum bizim memlekette birisine yapmakla yükümlü olduğu görevi hatirlatilinca içinden Bizans kralının konuşturmaya calistigi Battal Gazi karakteri çıkıyor. Güzelce izah et, sanki kanuni zorunluluktan değilde lütfundan yapıyormuş gibi olacak, bir de öyle hassas bir durum var demedi deme.