TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    10.02-2020
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, iş yerim olan resmi bina girişindeki kapı çok zor açılmakta, ben geçerken çok zorluk yaşıyorum. çoğu zaman birinin kapıyı açması gerekiyor. Bu kapının otomatik açılan kapıyla değiştirilmesini istemekteyim. Bunu resmiyete dökmek istiyorum dilekçe yazmak istiyorum. nasıl bir dilekçe yazmalıyım? hangi kanun ve yönetmeliklere atıfta bulunmalıyım? kurum yetkilisini de biraz zorlamak istiyorum. lakin sözle söyledikçe geçiştirdi her seferinde.

Üye
    ENGELLİ MEMUR Avatarı

Son Giriş
    02.04-2019
    Saat
    10:33
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşyerlerinin engellilerin çalışma şartlarına göre düzenlenmesi

MADDE 16- (1) Kamu kurum ve kuruluşları çalışma yerlerini ve eklentilerini, engellilerin erişebilirliğine uygun duruma getirmek, engellilerin çalışmalarını kolaylaştıracak gerekli tedbirleri almak ve engellilerin görev yaptıkları kadronun gereği olan işleri yapabilmeleri için engel durumlarına göre gerek duyulan yardımcı ve destekleyici araç ve gereçleri temin etmek zorundadır.

(2) Engelliler, engelliliklerini artırıcı ve ek engel getirici işlerde çalıştırılamaz.

Üye
    vkrgz Avatarı

Gerçek Adı
    Volkan
    Son Giriş
    30.01-2020
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Güvenlik gelip açıyorsa sorun yoktur. ama sizin giriş çıkışınızı sağlayacak genişlikte değilse o konuda bir talepte bulunmanız yerinde olacaktır. Biraz ülke realitesine bakmak lazım geçebileceğiniz bir kapının olması yardımsız merdiven ve basamak gibi bir engel olmadan içeriye girebiliyorsak ne mutlu bizlere. Yavaş yavaş hepsi değişecek merak etmeyin. Bu iş eğitim iş bu iş mantalite işi.