TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serhat7820 Avatarı

Son Giriş
    11.09-2019
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar %47 engelli raporum var.belediyede taşerondan kadro adı altında sürekli işçi statüsüne geçtim.hem çalışmaya devam edip hemde tavuk çiftliği işine girmek istiyorum.işkur un destek verdiğini duydum ama çalıştığım için bana bu destek çıkarmı bir sorumda arazi konusu devlet arazisi kirayabilirmiyim bir engelli olarak.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Üye
    StratoS Avatarı

Son Giriş
    24.09-2020
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    638
    Verilen Beğeniler
    162

Selamlar,

1- Çalışan engelliye/emekli engelliye hibe desteği verilmiyor. (Emekliye verilmesi için başvuruda bulunuyoruz.)
    2- Milli Emlak Kiraya verebileceği arazileri duyuruyor. Ayrıca hatırladığım örneğin bitki yetiştiriciliği yapmak isterseniz, seçtiğiniz hazine arazisini Milli Emlağa başvurup kiralayabiliyorsunuz. Ama bu bitki yetiştiriliğini teşvikle ilgiliydi. Tavukçuluk için veriyor mu, onu araştırmanız lazım.

Olmuyorsa, dediğim gibi Milli Emlağı kontrol edip, kiraya çıkardığı alanlar için başvuruda bulunabilirsiniz.

Üye
    serhat7820 Avatarı

Son Giriş
    11.09-2019
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    karabük
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşeklür ederim bilgi yeterlidir.iyi günler dilerim