TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ashbringer Avatarı

Gerçek Adı
    M.
    Son Giriş
    13.03-2021
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    MEB'e VHKİ olarak atamam yapıldı .DYS -evrak hazırlama anlarımda evrakları İlçe MEB getir-götürme nedir? bu da mı vhki nin görevi?

Üye
    sneyper Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    17.09-2021
    Saat
    12:46
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    88
    Verilen Beğeniler
    298

Hele bir başla öğrenirsin alışırsın işini sev yeter

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    01.06-2021
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    81
    Verilen Beğeniler
    78

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Okulda bu işler icin bir kadro olmadığına göre okul müdürü uygun görürse bu görevi size yaptırır. "Müdürün vereceği hizmete yönelik diğer görevleri yapar" maddesi buna dayanak oluşturur.Ben bir idareci olarak yıllarca evrak götürüp getirdim.Çoğu okul müdürü memuru bile olmadığından bu işi kendisi yapmakta.Evrak götürmenin avantajları da vardır.Erken çıkarsınız.İşinizde daha çabuk tecrübe kazanırsınız.Her şeyin dört dörtlük kanun nizama uygun olmasını beklemeyin.Daha şimdiden söylenirseniz iş hayatınızda sıkıntılar yaşarsınız.

Üye
    turkona Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    02.07-2021
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    19

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    https://forum.memurlar.net/konu/248794/
    Bu linkte görev tanımı mevcut olup bunun dışında amirin vereceği diğer işleri (görev ile alakalı) yaparsınız..
    Evrak getir götür işi normalinde hizmetlilere yaptırırlar ancak hizmetli yoksa bu görev size de verilebilir.
    Bu işler aslında kurumda iyi niyete bağlı olarak değişir. Anlayışlı olmak lazım diye düşünüyorum..
    DYS dediğiniz şey o kadar da zor bir yazılım değil, Öğrenince zevk verir.. Evrak getir götür de zevklidir. otur otur nereye kadar az gezip hava almak şeklinde yorumlayın derim.. Şunu da unutmayın Her işe he demeyin sonra bir bakmışsınız görev tanımlarınız sayfalara sığmaz olur.
    Saygılar

Üye
    emogumo Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    11.04-2020
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    94

evrak getir götür işi vhki görevi değildir yeni atananlara uygulanan birşey gibi düşünüyorum aslında bir alt görev yardımcı hizmet görevidir işler yürüsün diye memura yaptırıyor müdür yoksa kendi yapacak ya da birini bulacak sürekli olursa sadece o iş işimiz olur diğer evrak işleri kalır diye düşünüyorum şayet evrak işleri az ve personel yoksa başka yapacak zaman geçirmek olarak düşünülüp yapılabilir sağlığınız el verdiği sürece benim fikrim bu yoksa kanunen bakılırsa evrak dağıtımı vhkinin değildir vhki masa başı çalışır ptt gişe personeli posta dağıtmadığı gibi

Üye
    Ashbringer Avatarı

Gerçek Adı
    M.
    Son Giriş
    13.03-2021
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    20

Şimdi yazımı okuyunca sanki sitem etmişim gibi geldi ki sitem olarak da değerlendirebilirsiniz.Acaba dedim vhki nin görev dağılımları arasında evrak getirme götürmenin mevcut olup olmadığı ? ki bu işi okulda dışarıdan görülen bir engel olmayınca vhki ye veriyorlar.(Birinin bu işi yapması gerekiyor).Farklı farklı yorumlar yapmışınız arkadaşlar da sonuçta müdürün verdiği görevi yapmakla yükümlüyüz böyle ucu açık bir madde olduktan sonra yapmam diyemiyoruz işte.Çalışılan yerde huzursuzluk çıkarsa sorun daha da büyür. Şimdilik sukuneti koruyup en kısa sürede İlçe meb e geçmeye çalışacağım.Hepinize değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Üye
    suat65 Avatarı

Son Giriş
    06.03-2021
    Saat
    07:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    52

Uygun kadro bulunmuyorsa mebten kadro istesin haklarınızı araştırın idari hizmetliye kalorifer yaktırdıkları için dava açmış dava kazanmıştı.

Üye
    emogumo Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    11.04-2020
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    94

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    meb de vhki olarak çalışmaktayım evrak dağıtımını da ben yapmaktayım merak ettiğim evrak dağıtımı yardımcı hizmetler görevi olarak geçmesine rağmen okullarda evrak dağıtımını sadece memurlar mı yapmaktadır ?