TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    ekonomist79 Avatarı

Son Giriş
    30.07-2020
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @ugur10

Normal insanların çalışma hayatı ile bizlerinki çok farklı. Bir kere sana karşı bir önyargı var sen en normal şekilde de davransan hep senden tuhaf davranmanı bekliyorlar. Ve gerçekten hastalandığında hiç anlayış göstermiyorlar direk dışlıyorlar. İş yaşamı bizler için çok zor kısaca bir deyim vardır "ağzınla kuş tutsa yaranamaz" diye bizim iş yaşamındaki durumumuz maalesef böyle.

Arkadan bu adam deli, manyak gibi bir sürü şeyler söylüyorlar, yüzüne gülüyorlar, bir kere iki yüzlülüğü kaldırabilmen gerekiyor, eğer insanlardan dürüst olmalarını bekleyeceksen ve bunu takıntı yapacaksan hiç girme iş hayatına derim.

Üye
    ugur10 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    1

Öyle düşünemeye çalışmak gerekiyor anlıyorum ama yargıları silmeden bir iş de yapamaz insan gerekirse dost bildiklerin sana yanlış davranırsa sileceksin iş yaşamı zor haklısınız beni anladınız bende sizi anladım ne var ki durum farklı takıntı yapmamak gerekiyor hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun

Üye
    mert124 Avatarı

Gerçek Adı
    mert ozgur
    Son Giriş
    13.11-2019
    Saat
    10:21
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hakan çok komiksin ya gerçekten söylediklerin o kadar birbirleriyle çelişiyorki sen gerçekmisin ya

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234