TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakan73 Avatarı

Gerçek Adı
    abdulhakim
    Son Giriş
    12.04-2021
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    57

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar benim bir sorum olacak acaba yardımcı olacak arkadaşlar var mı yada bilgisi olan arkadaşlar

ben bir yıl önce engelli işçi olarak açıktan eüaş(elektirik üretim) genel müdürlüğünde yerleştim yani ankaraya
    benim sorum şu olacak benim burda maddi sıkıntılar bide engel durumumdan dolayı memleketime dönmek istiyorum ama şöyle bir durum var benim gitmek istediğim memlektte kurumumuz olmadığı için acaba işçi statüsünte başka kuruma geçebiliyor muyuz olursa hangi kurumlara geçiş yapabiliriz acaba

gerçekten bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum iyi günler iyi çalışmalar...

Üye
    hakan73 Avatarı

Gerçek Adı
    abdulhakim
    Son Giriş
    12.04-2021
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    57

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar benim bir sorum olacak acaba yardımcı olacak arkadaşlar var mı yada bilgisi olan arkadaşlar

ben bir yıl önce engelli işçi olarak açıktan eüaş(elektirik üretim) genel müdürlüğünde yerleştim yani ankaraya

benim sorum şu olacak benim burda maddi sıkıntılar bide engel durumumdan dolayı memleketime dönmek istiyorum ama şöyle bir durum var benim gitmek istediğim memlektte kurumumuz olmadığı için acaba işçi statüsünte başka kuruma geçebiliyor muyuz olursa hangi kurumlara geçiş yapabiliriz acaba

gerçekten bilgisi olan yazarsa çok memnun olurum iyi günler iyi çalışmalar...