TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 60 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mesai 9 da başlıyor ben hergün 5 ila 10 dakika arasında geç kalıyorum. Anadolu yakasında oturanlar için servis imkanı var ama servis avrupa yakasında oturanları almıyor. Metrobüs kullanmaktan hoşlanmadığım için otobüs kullanıyorum haliyle köprüde trafik oluyor. Bana diyorlar otobüse binmeyeceksin metrobüse bineceksin. Ben de bu adaletsizliği şikayet ettim. İşten çıkarılır mıyım?

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.201
    Verilen Beğeniler
    542

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @Batuhan4955
    Bakın önceki gün de mahamme bekçilerini sırf kimlik sordular ve düdük çalıyorlar diye cimer'e şikayet etmiştiniz.
    Gerçekten sizin iyiliğiniz için söylüyorum, böyle gerekli gereksiz şikayeti hayatınızın bir parçası haline getirmeyin.
    Anlaşılan servis güzergahı dışında bir bölgeden bunu bilerek işe girmişsiniz. İşe sürekli geç gelmeyi alışkanlık haline getirmek iş akdinin tek taraflı feshi için geçerli bir sebeptir. İşveren yetkilisi sizi güzellkle uyarmış. Kötü niyetli olsa savunmanızı ister, ihtar verir. ^haklı ihtar, tazminatsız iş akdini fesh için geçerli sebeptir. Metrobüsmüş, otobüsmüş, onlar sizin özel sebepleriniz ve size işe sürekli geç gelme imtiyazı sağlamaz.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Ben engelli kadrosundan girdim. Tolerans gösterilmesi lazım. Anadolu yakasında oturanlar evlerinden alınıyor. Ben kendi imkanımla işe gidiyorum. Sabahları boğaz köprüsünde trafik oluyor. Benim kanatlarım yok ki uçarak gideyim. 2015 yılında gözüm az gördüğü için metrobüs merdiveninde önümdeki basamağı fark etmedim düştüm ayağımı kırdım. 2 ay ayağım alçıda kaldı yerimden kalkamadım. Metrobüs kullanmak zorunda değilim. Hem bana servis imkanı sağlamıyorlar hem işe neyle geldiğime karışıyorlar. Burada birbirimizi savunmalıyız siz sürekli eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.201
    Verilen Beğeniler
    542

@Batuhan4955
    Belli ki henüz çok gençsiniz. Tamamen sizin yararınızı gözeterek yazdım. Asılsız şeylerle gaz versem, haksız yere işverene kafa tutsanız ve kapıya konsanız daha mı iyi ?
    Ama görüyorum ki tamamen yanlış anlıyorsunuz.
    O yüzden siz beni boşverin, yazmadı farzedin, ve nasıl biliyorsanız öyle devam edin.
    Ne diyeyim başka ?

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

28 yaşındayım fazla genç sayılmam.

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    2.331
    Verilen Beğeniler
    1.544
    Blog Mesajları
    128

Cimere iş yeri ile ilgili şikayetinizi yazdınız. Cimer de iş yerinize konu ile ilgili yazı gönderdi.Bu durumda işvereninizin sizin hakkınızda pekte hayırlı düşüneceğini sanmıyorum.İşe sürekli geç gitmenizi de gerekçe olarak gösterip işinize son verebilir.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

İşe keyfimden geç gitmiyorum beyfendi. Anadolu yakasında oturanlara servis var avrupa yakasında oturanlara yok. Ben ne yapayım uçarak mı gideyim. Sabahları boğaz köprüsünde trafik oluyor. Adamlar otobüse binme metrobüse bin diyor. 3 sene evvel metrobüs merdivenlerinde düşüp ayağımı kırdım basamakları fark edemediğim için. İşe vaktinde yetişecem diye yolda başıma bir iş mi gelsin öleyim mi?

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    01.03-2021
    Saat
    15:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    77
    Verilen Beğeniler
    186

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Arkadaş işe girerken sözleşme imzalatırlar sana orada da mesaı saatlerı belırtılır.sen bosuna gıder yapıyorsun.baslama saatınde ısınde olmalısın.tabıkı arada ıstısna olur.sureklı bu halde ıse ozaman bıraz daha erken cıkmayı deneyebılırsın.zaten cımere yazdıysan muhtemelen ıs veren ısıne son verecektır.bır cogumuz engellı ststusunde calısıyor zaten.sana akıl vermek bıze dusmes ama bırazda empatı yap.ısınden memnun degılsın bu da anlasılıyor.
    sen en ıyısı ıse gec kalmayı sorun etmeye bır ıs yerı bul yada evıne yakın bır ıs bul.

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    13.10-2020
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    9

@Batuhan4955 işe geç giderseniz olmaz, haklı bir tarafınız kalmaz. Cimer ne yapacak ? Şikayetinizi geri çekebiliyorsanız hemen geri çekin. Sonuçta iş yeri sahipleri ve diğer çalışanlarda trafik kanalıyla oraya ulaşıyorlar.

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    79
    Verilen Beğeniler
    41

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    @Batuhan4955

forum gerçekten ilginç kişiliklerle dolmaya başladı, evet bende bir önceki konunu mahalle bekçileri ile ilgili başlığı okudum ve inat ve bilgisizliğin insana ne kadar öz güven verdiğini gördüm, herkese laf yetiştirmişsin, senin gibi düşünmeyenleri bilgisizlikle suçlamışsın, peki herkes mahalle bekçileri kimlik soramaz deseydi sorun çözülecekmiydi senin için, oku araştır arkadaşım bak internete erişimin var, interneti forumda insanlarla inatlaşmak için kullanma, araştırmak için kullan,
    gelelim bu konuya, bu konu daha ilginç , sen özel sektörde çalışıyorsun ve işe devamlı geç gittiğin için işverenin seni idare etmediği için patronu cimere şikayet ediyorsun. Şimdi buradan nasıl bir sonuç bekliyorsun merak ediyorum, mesele sonuçlardan birisi şu olabilir, (CİMER PATRONU İŞTEN ÇIKARIP SENİ PATRON YAPABİLİR ))))
    Sevgili genç arkadaşım;

Elindeki engelli raporunu egonu tatmin etmek için kullanma, sana nacizane tavsiyem en kısa sürede bir kliniğe müracat etmen ve tedaviye başlamandır, sakinleştirici kullanabilirsin,

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

@kazazede ben bilgisiz yada cahil değilim ünv mezunuyum. Niye kimse anlamak istemiyor ben işe keyfi olarak geç kalmıyorum. Bana yapılan mobbingten bahsediyorum. Şirketin 2 tane servis aracı var ve o servisler sadece anadolu yakasında oturanları taşıyor. Tamam dedim eyvallah dedim kendi imkanımla gelirim dedim. Metrobüs yerine otobüs tercih etmem suç mu? Sanırım çoğunuz istanbullu değilsiniz
    İstanbulda günün her saatinde her dakikasında her caddesinde her sokağında trafik kitlenir. Ve bu boğaz köprüsü ise sabahları trafik olmaması imkansız. Yani ben her sabah aynı köprüyü kullandığıma göre aynı trafiğe maruz kalıyorum. Kanatlanıp uçacak halim yok. Ben bu forumu çok yanlış tanımışım. Burda herkes birbirine destek oluyor zannediyordum. Meğerse burda herkes bir jüri edasıyla soru soranları konu açanları eleştiriyormuş.

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    01.06-2021
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    81
    Verilen Beğeniler
    78

Şirket 1 kişi için Avrupa yakasına servis gönderemez ki yok eğer birden fazla kişi varsa o zaman onlara da mobbing yapılıyor olması gerek.

Mobbing konusu basit bir konu değildir.Eğer böyle birşey söz konusu ise daha ciddi deliller ile konu açarsanız yardımcı olan çıkabilir.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

@login tamam ben bana servis versin demiyorum ben kendi imkanımla giderim. Evden çıkıyorum 400 metre yürüyorum otobüse biniyorum iş yerimin olduğu caddede iniyorum. Köprüde trafik olması benim suçum mu. Metrobüse bin vaktinde gel diyorlar benim ulaşım tercihime karışamazlar. Bana yol parası bile vermiyorlar çünkü.

Üye
    ASUMAN0 Avatarı

Son Giriş
    30.03-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    131
    Verilen Beğeniler
    5

Batuhan kardeşim,ben seni çok iyi anlıyorum ve işyerinde sana anlayış göstermeleri gerektiğini düşünüyorum.ancak bu devirde,insanların çoğunda,ne anlayış,ne de vicdan kabiliyeti var malesef.hakkını araman,haklılığını savunmak istemen de çok normal ama inan ki işyerini cimer e şikayet etmen hiçbir işe yaramaz.arkadaşların dediği gibi sözleşmende çalışma saatleri belirlenmiştir.sen de altına imza attığın için,o saatte işe gitmekle yükümlüsün.kısacası çalışma saatlerindeki esneklik patronunun vicdanına kalmış bir durum.allah yardımcın olsun kardeşim.umarım işini kaybetmezsin.

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    01.06-2021
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    81
    Verilen Beğeniler
    78

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İşe vaktinde gelmek sizin sorumluluğunuzdur.Şayet elinizde bir sözleşme yoksa bu konuda iş yerini suçlayamazsınız.

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon