TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 60 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Batuhan4955 CİMER'e şikayet etmeniz doğru bir hareket olmamıştır. Şikayetinizi çekebilirseniz çekin. Aksi takdirde şuana kadar anlayış gösterilen durumlarda bile bir anlayış görmemeniz kimseyi şaşırtmayacaktır. Amirinle konuşup durumu izah etmeye çalışın. Onun amir olduğunun orada sizin de bir çalışan olduğunuzu psikolojik olarak kabul ettiriniz ki amiriniz de makamının verdiği yetkiyle inisiyatif kullanmaya meyletsin kendisini. Ve olayları kafanızda büyütmeyin. İkinci kapınız açık olmadan birinci kapıya tekme atmayın kardeşim.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Hala bana prosedürlerle konuşuyorsunuz. Hayat ve hayat şartları prosedür tanımaz. Ne yapmamı istersiniz gece 3 de mi yola çıkayım. Metrobüse binip hızlı hızlı gideyim diye merdivenlerden tekrar düşüp tekrar mı kolumu bacağımı kırayım. Yada köprüde trafik tıkandığı anda otobüsten inip koşarak mı gideyim. Yada iş yerinin önünde çadır kurup çadırın içinde mi yaşam sürdüreyim. Biraz elinizi vicdanınıza koyun ya.

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Batuhan4955 valla ben de şöyle diyeyim : yeri gelirse prosedür de hayat şartlarını tanımaz. Bunun için biz hayatımıza prosedüre uygun bir sınır çizmeliyiz. Olduğu kadar. Olmuyorsa hayata devam (edebilirsek).

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Pes yani pes Allahtan tek dileğim umarım birgün sizde mobbing görürsünüz. Düşmez kalkmaz bir Allah.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

50 kere söyledim keyfi geç kalmıyorum dedim detayları anlattım. Asıl allah size akıl versin anlama güçlüğü hat safhada

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    01.06-2021
    Saat
    12:25
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    81
    Verilen Beğeniler
    78

@Batuhan4955

Ben sizin patronunuz olsam servis sunamadığım için 5-10 dakika geç kalmanızı hiç sorun etmezdim.Kaldı ki durumunuzu da göz önünde bulundurmalı.Ancak patronunuz böyle bir tercihte bulunduysa onu da suçlayamayız.

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

@login patronu hiç görmedim ki müdürler ve şefler havada uçuşuyor. Her 5 metrekareye 1 müdür düşüyor neredeyse. Haliyle ego ve kibir hat safhada

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.203
    Verilen Beğeniler
    1.118
    Blog Mesajları
    4

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Batuhan4955 Mesajı Gör
    @login patronu hiç görmedim ki müdürler ve şefler havada uçuşuyor. Her 5 metrekareye 1 müdür düşüyor neredeyse. Haliyle ego ve kibir hat safhada
    Buna çok güldüm, geçmişte bu şekilde bir dönem yaşamıştım, ancak söylemeliyim ki lale devri zamanları kısa sürer, sonrasında işten çıkarılmalar ve kemer sıkma politikaları başlar. Yazılanları okudum da 5–10 dk gecikme tolere edilebilir bir şey aslında, farzedelim ki öğle yemeğini 5-10 dk uzattınız...Cimer e yazdığınıza göre yöneticilerinizle bu konuyu halledemediğinizi varsayıyorum. Hani halk arasında denir ya tükürdüğünüz yüze bakmayacaksınız diye, bundan sonrasında sizin için mobbingler artacaktır. Allah yardımcınız olsun

Üye
    *Sevgili* Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    818
    Verilen Beğeniler
    737

Üst mertebeden bir yetkiliyle görüşüp durumunuzu kibarca anlatıp, bu konuda destek beklediğinizi belirttiniz mi hiç?

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Operasyon müdürü ile çok yakın oturuyoruz. Siz bana yol parası verin bende yol parasını beyfendiye vereyim. Her gün aracıyla geçerken benide alsın dedim kimse yanaşmadı.

Üye
    *Sevgili* Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:47
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    818
    Verilen Beğeniler
    737

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Siz sorununuzu anlatmışsınız ama belli ki size kolaylık sağlamaya pek yanaşılmamış. İş saatlerine uyulması istenmiş. Bu durumun Mobbing kapsamına girdiğini düşünmüyorum. Bu konu tamamen yetkili kişilerin şahsi olarak size inisiyatif gösterip göstermemesi ile ilgili. Siz de kabul edersiniz ki işverenden ''ben engelliyim, özel muameleye istiyorum'' gibi bir talebimiz olamaz. Siz söylersiniz, kabul edilir ya da edilmez. En güzeli başka çareler aramak, olmuyorsa, kendinize daha uygun bir iş bakmak

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Personelin %70'lik kısmına servis imkanı var ise kalan %30'luk kısım kendi kaderine kendi imkanlarına mahkum edilmişse ve üstelik %30-luk kısımın içinde engelli bir personel varsa bu mobbing değilde nedir?

Üye
    egemat1 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

Alem ve enteresan adamsın batu işsiz insanlar iyi kötü bir isim olsunda varsın 2 saatlik yola bile giderim derler çevremde de çok insan var onca yolu çeken hayata birazdaha ciddiyetle baksan takintilardan kurtulsan senin açından çok iyi olur ne insanlar var bir iş uğruna ekmek için yapmadıkları fedakarlık kalmıyor hayatlarından taviz veren çok insan var ne mutlu sana ki bir işin var ekmeğini kazanıyorsun bunun lütfen kıymetini bilmeni isterim Rabbim sana bir kapı açmış ve sen isyan durumuna düşmüşsün ne için incir çekirdeğini doldurmaz söylediğin ki hayata başka açılardan bakarsan dolu tarafından bakarsan sana fayda sağlar...

Yasaklı Üye
    bitmeyenumut2 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    678
    Verilen Beğeniler
    65

Bu benim çalıştığım üçüncü iş yerim @egemat1

Daha evvel ilk iş yerim gebzede idi. Bir gün olsun problem yaşamadım sadece asgari ücret veriyorlar diye ayrıldım. İkinci iş yerim dünya ticaret merkezinde idi. Ordada bir gün olsun problem yaşamadım çıkış sebebim part time çalışıyormuş gibi gösterilip sigortam eksik yatıyordu.

Ama burası yamyam bir kurum. Her ufak detaya takılıyorlar. İnsanın motivasyonunu düşürüyorlar. Çaycı kadın bile evinden servisle alınıyor. Ben üstelik otobüse biniyorum köprü trafiğine takılıyorum diye laf ediyorlar.

Üye
    egemat1 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    21:52
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anlamamak da ısrarcısın toysun çok yaşin biraz geçince tam olgunlasinca anlarsın hayat senin gerçeklerinle değil hayatın gerçekleriyle eşdeğerdir neyse işin gücün rast gitsin...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon