TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gaye elif Avatarı

Son Giriş
    05.10-2019
    Saat
    00:45
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben Sağlık Bakanlığına ekpss ile psikolog olarak atandım ve engelli arkadaşların 1 kerelik yararlanma hakkı olan (ağır engelli olduğunu belgelemesi ile) ikametine nakil aldırma durumu için 04.10.2018 tarihinde dilekçemi çalıştığım kuruma verdim .

Dilekçe şuanda yükseköğrenimli atama birimindeymiş. Ancak tüm aramalarıma rağmen Ankara ya ulaşamadım ve Bilgi alamadım. Bu dilekçe ne kadar zamanda sonuçlanır bilen var mı ? En geç 30 gün içinde cevap yazılması gerektiğini biliyorum ancak kimi 4-5 Aydan bahsetiyor. Bilen arkadaşlar ya da yararlanan arkadaşlar acil olarak beni de bilgilendirirse çok sevinirim

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    10:44
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    58

Kuruma dilekçenizi verirsiniz kurum onayladıktan sonra il sağlık müdürlüğüne gider. İl sağlık müdürü imzaladığı anda tayininiz gerçekleşir. Normalde bu kadar uzun olmaz. Bakanlığın pek işi olmaz. İl sağlık müdürlüğü kamu hastaneleri veya halk sağlığı hangi kurumda çalışıyorsanız onların halledeceği bir durum bu.

Ben bi hafta gibi bir sürede halletmiştim. Ama herşeyi elden takip ettim. Önce çalıştığım hastanede dilekçemi verip onaylattım ardından eski adı kamu hastaneleri genel sekreteliğine gidip genel sekretere elden imzalattım. Evrağı alıp tayin olmak istediğim ilin genel sekreterliğine elden teslim ettim. Normalde 2 günlük iş ama Genel sekreteri 1 hafta boyunca imza için bekledim. İmzadan sonra direk gelip başladım.

Üye
    gaye elif Avatarı

Son Giriş
    05.10-2019
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Şuan 13 gün oldu , Ankara’ya gideli 10 gün falan oldu .. il sağlık en son aşama diye biliyorum. Komisyon toplanıp imzadan çıkacakmış falan .. ne kadar beklemeliyim acaba .. 1 haftada keşke olsa ama 15 gün oldu bir şey Yok ortada.. bakanlıktan çıktıkta sonra gitmek istediğim yerin il sağlığına gidecek sanırım .. ne kadar zamanda sonuçlanır sizce ?

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    58

Bakanlık onaylarsa ÇKYS'ye isminiz düşer. Şuanda yapmanız gereken zimmetten arada kontrol etmek. En kesin bu şekilde öğrenirsiniz. Bende bu kadar bekletmediler ama dediğim gibi her şeyi elden takip ettim. Bakanlıkla hiç işim olmadı. İki ilin Kamu Hastaneleri Genel müdürlükleri ile muhatap oldum.

Üye
    gaye elif Avatarı

Son Giriş
    05.10-2019
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

ÇKYS ye düştükten sonra ne kadar zamanda bekleniyor?

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    58

ÇKYS'ye düştükten sonra 15 günlük mehil müddeti olur. Yani 15 gün içinde atandığınız kurumda ÇKYS'den başlangıcınızın yapılması gerekiyor.

Üye
    gaye elif Avatarı

Son Giriş
    05.10-2019
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Çok teşekkürler

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    76

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Atandıktan sonra 15 gün içinde işe başlama süresi veriliyor..