TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ecii Avatarı

Gerçek Adı
    dodo
    Son Giriş
    14.12-2018
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    muş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben taserondan kadroya gectim bir hastanede sürekli işçi olarak calışıyorum fakat kadroya gecerken herhangi bir engelli ayrımı yapmadılar benim yuzde 40 engelli raporum bulunuyor saglık ocagına geciş yapmak istiyorum acaba mümkünmü ve nasıl yapmam gerekiyor

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    105

DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLISINIZ DİLEKÇE YAZIP VEREBİLİRSİNİZ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞE ÜST YAZI YAZIP CEVAPLANDIRACAKLAR AYRICA DİLEKÇE VE ENGELLI RAPORUNU EKTE SUN. sürekli işçi olarak calışıyor iken fakat kadroya geçtiniz engelli olduğunuza ilişkin veri hem DESTEK VE KALİTE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ve İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE mevcuttur. özlük haklarınız korunmaktadır.

Üye
    asis.2121 Avatarı

Gerçek Adı
    Abdulaziz
    Son Giriş
    07.03-2019
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba! Farklı kuruma geçe bildin mi ? Ve sen ayıptır söylemesi ne kadar maaş alıyorsun. Ve temizlik görevlisi adımaltında farklı iş yapıyormusun ?

Üye
    nostaljik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    32

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de kadroya geçtim de. Bir şey soracağım. Kadroya geçerken engelli raporunuzu da verdiniz mi? Eğer verdiysrmiz maaşınıza bir nevi vergi indirimi yansıdı mı? Bana 30...40 lira arası bi vergi indirimi yaptılar ama beb maliyeye gidip vergi indirimi başvurusu yapmadım henüz. Sizde de böyle bir durum var mı?