TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    09.05-2021
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle herkese Merhaba

Şu an ilçe sağlık müdürlüğünde memur olarak görev yapmaktayım.Rahatsızlığımdan dolayı ameliyat oldum ve kurum ilçede ve ikamet adresimde ilde olduğundan gelip gitmede sorun yaşıyorum.
    Ortalama gidiş geliş 80 km bende o yüzden tayin istedim. İlçe sağlık müdürlüğüne (adresime yakın olan bi kurum )tayinim olacak gibi

yanlız şöyle bir sıkıntı var kurum amiri işçe sağlık müdürlüğünde personel ihtiyacım yok ama arkadaş gelsin biz nasıl olsa kaymakamlık binasında bir kaç kurum beraber çalışıyoruz; ilçelerden de İLÇE NÜFUS MÜD. eleman istiyorlar dedi.
    Ben nüfus müdürlüğünde ne iş yaparım cumartesi nüfus müdürlüğü açık mı bana herhangi bir işlem için yetki verirler mi ?

bu kurumda çalışan varsa arkadaşlar bir görüş yazarsanız sevinirim.

Üye
    mssql Avatarı

Son Giriş
    09.06-2021
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

İkamet, yeni kimlik verme, aile nüfus kayıt örneği verme gibi işler var. Memur şartlarında çalışırsınız. Ehliyet işi de nüfusa verildi sanırım.

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    09.05-2021
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

@mssql

Benim öğrenmek istediğim bu zamana kadar sağlık bakanlığında çalıştım. Nüfus bana yetki veripte bu işleri yaptırabilir mi merak ettiğim o

Üye
    mssql Avatarı

Son Giriş
    09.06-2021
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

Yaptırabilir. Hatta orada çalışıp geçici görevlendirme ile gelseniz bile yaptırır.

Üye
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    16.01-2021
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    128
    Verilen Beğeniler
    57

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kaymakamlık oluru ile farklı bir kurumda görevlendirilmeniz mümkün bunda yasal bir engel yok, Nüfus müdürlükleri genelde rahat olur, seçim zamanı biraz işler yoğunlaşır o da oy verme nedeniyle ikamet nakli isteyenler nedeniyle böyle durumlarda hafta içi ve hafta sonu mesai koyarlar, ekstradan 400-450 tl mesai ücreti alırsınız. Bunun haricinde ehliyet, pasaport gibi işlemlerde nüfus müdürlüğüne geçtiği için biraz işlerde artış söz konusu mutlaka olacaktır. Ama emin ol genede birçok kurumdan hem iş stresi hemde iş yoğunluğu olarak daha rahattır diyebilirim size.