TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehker Avatarı

Son Giriş
    05.02-2021
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar engelli öğretmenleri ilgilendiren bir şey, artık ortaöğretimde engelli öğretmenlere istek dışı nöbet görevi verilemeyecekmiş

Ortaöğretim kurumları yönetmeliği şöyle değişmiş:
    MADDE 40 - Aynı Yönetmeliğin 91 inci maddesinin ikinci fıkrasının (ç) ve (g) bentleri aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.
    ç) Hamile öğretmenlere, hamileliğin yirmi dördüncü haftasından itibaren ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilmez.

g) Engelli öğretmenler ile engelli çocuğu bulunan öğretmenler nöbet görevinden muaf tutulur. Ancak, engelli öğretmenler ile engelli çocuğu bulunan öğretmenlerden istekli olanların nöbetlerinin belirlenmesinde tercihlerine öncelik verilerek düzenleme yapılır.

1.9.2018 tarihli Resmi Gazete

Acaba İlköğretimdeki engelli öğretmenler için bu geçerli olacak mı? Umarım olur.

Üye
    _suna_ Avatarı

Gerçek Adı
    bülbül
    Son Giriş
    12.06-2021
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    48
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu olaya çok sevindim nöbet tutmak istemiyordum çok iyi oldu bence İlköğretim için de geçerlidir ama okul müdürüne sormak lazım tabi