TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mosfet Avatarı

Son Giriş
    30.05-2018
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler 2011den beri bir fabrikada çalışmaktayım (vardiyaya geçtiğim zamanlar oluyor ) engelli raporum yok fakat 8 yıldır düzenli ilaç kullanıyorum ve ilaç raporlarım mevcut 2010dan beri bipolar hasyasıyım. 2 adet de bel fıtıgım var, çok az işitme kaybı.

1)Rapor alıp iş yerine vergi indiriminden faydalanmak istesem işimden olurmuyum. Vergi indirimi ne kadar olur.

2) bu rapor ile ekpss ye girip atamam olursa çıkmak istersem tazminat alırmıyım.

3)Aynı iş yerinde devam etsem vardiyasız çalışmak şartı ile herhangi bir yaptırım ile karşı karşıya kalırmıyım?

Şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için....

@OturanBoğa @hozgul @KKELEBEKK
    Konu mosfet tarafından değiştirilmiştir (28.05-2018 Saat 11:16 ).

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.034
    Verilen Beğeniler
    3.570

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mosfet

1- İşinizden olur musunuz, inanın bilemiyorum. Yasal olarak hayır, kimse sizi rahatsızlığınızı öne sürerek işten atamaz. Ama insan olmayan bi namussuzsa işveren, başka bahane bulur yine işten atar. Önerim, ortama göre bu konuda siz karar verin.

2- İşten istifa etmiş olursunuz ve kıdem tazminatınız yanar. O gün geldiğinde rapor alıp "ben vergi indiriminden yararlanmak istiyorum" dersiniz -yukarıdaki maddede bahsettiğim tipte insanlarsa- onlar o zaman tazminatınızı verip işten çıkartırlar.

3- Bu soruyu anlamadım?