TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gastauskas87 Avatarı

Gerçek Adı
    akın
    Son Giriş
    26.03-2021
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar .

İzmir de kurumsal enerji firmasında 5 yıldır engelli personel olarak çalışıyorum , Uzman olarak da görev yapıyorum . Ayrıca iş yerımde sevilen sayılan biriyim yanlışım olmadı hatta 2 kez maaşıma zam yapılmıştır.

Bu son EKPSS ataması ile MEB'e atamam yapıldı , ancak soruşturma devam ediyor. Bir şey çıkmaz ise başlıcam .

yaklaşık 40 gün izin hakkım var 8 hafta ihbar sürem var . ihbar süremi hemen başlatmadım bayram bitiminde başlatıcam .

Sorularıma gelince:

1: 40 günlük yıllık izin parası normal maaşa göre mi hesaplanır ? farklı mı farklı ise maaş bordrosunda hangı kısma bakıcam ( brüt , net gibi )

2. aynı şekilde ihbar süremden kalan saatler neye göre hesaplanıp verilecek , günde 2 saat iş arama hakkını kullanmayacağım toplu alıcam

3. önemli : 5 yıllık hizmetim karşılığında herhangi bir ödeme alamazmıyım alabilirsem nasıl alırım ?

Yardımcı olabilir misiniz.

Teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.034
    Verilen Beğeniler
    3.570

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gastauskas87

Hayır. İstifa etmiş oluyorsun...

İşveren içerde biriken izin günlerini öder ya da sana izin kullandırır, o arada maaşını öder