TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Chemist-Kimyager Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    35

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz KPPS ve EKPSS ile okuduğumuz mesleklerimize atandık, bu çok güzel bir duygu ancak şu var ki bazı yerlerde mesleğimizi bire bir yapmamıza fırsat verilmiyor. Bizim kapasitemiz, eğitimimiz engelimiz bahane gösterilerek göz ardı ediliyor. Bu tür sıkıntılar yaşayan arkadaşlar var ise onlarla bu konu hakkında istişare yapmak isterim.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    2

Malesef verilmiyor 7 yıldır devlet memuruyum ama mesleğimi icra etmeme engel oluyorlar ne yzık ki akılları sıra başka işler yaptırmaya çalışıyorlar onları da ben kabul etmiyorum

Üye
    Chemist-Kimyager Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    35

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Dj_Boran mesleğiniz nedir sanırım aynı dertten muzdaribiz, bana da mesleğimden atandığım için ancak ufak çaplı yöneticilik falan veriyorlar zaten başka türlü ben de kabul etmem çünkü benim gönlüm kendi mesleğimi yapmaktan yana ve fırsat verseler yapabilirim sonuçta bu mesleğin yüksek lisansına sahip insanım. Siz neler yaşadınız biraz bahseder misiniz sakıncası yoksa.