TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Astronot Avatarı

Son Giriş
    30.01-2021
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar ,

Her iki kuağımda ileri derecede işitme kaybım olduğu için cihaz kullanmadan idare edemiyorum.Tamire veya bakıma verilen işitme cihazları 10 güne kadar tamir edilebiliyor.Dolasıyla benim cihazsız işe gelmem büyük sıkıntı olucak.Bunun yerine doktora gidip desem ki ' Doktor bey cihazsız iş yerine gelmek istemıyorum.Böyle idare edemıyorum.Hiç bir sey duyamıycam bu sıkıntı olucak.Bana cihaz tamir edilinceye kadar rapor yazar mısınız? ' dıye. Gerçekten rapor yazar mı? Rapordan dolayı da şirket devletten gelmedıgım günler için parasını alabilir mi?

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.761
    Verilen Beğeniler
    2.365

yok oyle yagmasen cıhazı takmadın dıye ayrıcalık olmaz. bıde kaytarmak ısteyen cıhaz kullananlara ıyı yol gosterıyorsun
    doktor senın cıhazının bozuldugunu nerden bılsınkıodyometrıst degıl odyolog degıl

Üye
    Astronot Avatarı

Son Giriş
    30.01-2021
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

Öyle amaçla söylemıyorum ayrı bir sey o.. İşitme cihazı olmadan da nasıl telefon görüşmesi yapacak ? Nasıl toplantılara katılacak ? Söyler misin ? Firma kişilerin işitme cihazıyla ilgilenmiyor..Bu durumda yapılacak işçiyi işten atma olasalığı..Çünkü kulaklık 10 gündür tamirde olacak.Patron bekler mi o kadar sürede ? @shukufe

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    883
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    O halde yedek cihaz almanızı tavsiye ediyorum