TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ajan99 Avatarı

Gerçek Adı
    baba dada
    Son Giriş
    22.04-2021
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2012 yılında sözleşmeli işe girdim adliyede zabıt katibi olarak 2013 yılında kadroya geçtim 2015 yılındada bipolar bozukluk tanısı kondu ben en son doktora muayeneye gittiğimde rapor alabileceğimi öğrendim yeni sayılır raporu alıp en az %40 oluyormuş sunsam adliyeye statüm değişirmi normal memur kadrosuna geçiş yapabilirmiyim katiplik stresli gerçekten bipolarla zor oluyor sonuç ne olur ? Saygılar.

Üye
    bipohakan Avatarı

Son Giriş
    05.03-2019
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    16

Engelli raporu alırsan tabiki statün değişir muhtemel yani yada engelli kadrosundan işe devam edersiniz

Üye
    sukruaslan47 Avatarı

Gerçek Adı
    ŞüKrü
    Son Giriş
    03.10-2019
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende zabıt katibi olarak görev yapmaktayım, bazı arkadaşlar zabıt katibi nasıl olunur diye sormuşlar, kpss 70 üstü klavye 90 üzeri ve mülakat var arkadaşlar.

Ben normal memur olarak atandım, kendi dilekçe vererek unvanımı zabıt katibi olarak değiştirdim, kendiniz dilekçe vererek komisyonun ve bakanlığın uygun görmesi durumunda geçebilirsiniz, diye tahmin ediyorum.