TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    volkano39 Avatarı

Gerçek Adı
    volkan
    Son Giriş
    10.06-2021
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Psikoz hastasiyim. Ilce müdürlugunde 5 yillik engelli memurum. Yorucu olmayan bir işim var fakat ilde calismaya baslamak istiyorum il müdürlüğünde hem daha cok personel var hem is daha az ama nasil yaparim nasil calisirim cevaplarinizi bekliyorum

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    92

Tayin dilekçesi yaz.
    @volkano39

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

Engelli memurların 1 defaya mahsus yer değişikliği hakkı olduğunu belirten kanun maddesinide ekleyip dilekçeyle başvuru yapın. Muhtemelen sorun çıkmayacaktır.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    18.05-2021
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    15

@cicikıs
    En doğrusu bu:
    Tayin dilekçenizde nerede çalışmak istediğinizi tam belirt. Aynı kurumda iseniz dilekçe İl Müdürlük Makamına diye yazınız. Ayrı kurumda iseniz işiniz zor. Müdür ile görüşme ayarlayıp durum belirtiniz; ondan sonra dilekçe yazarsınız..

Kaldı ki genelde personel fazlalığı nedeni ile red olunabilir. Israrla dilekçe vermeniz gerekecek..

@vetbat
    Emin misin?
    Kaldırıldı diye biliyorum; son mevzuat okumadım. Memurlarda tayin sınırsızdır. Bir defaya mahsus olmaz.

Üye
    güzi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    114

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yaygın kanının aksine memurlarda tayin sınırlandırıldığı gibi engelli memurlara da sınırlama getirilmiştir. Sınırsız eş durumu tayininde bile önceki tayinin üzerinden 1 yıl geçmesi şartı aranabiliyor. 657 DMKyı güzel kullanmak ve anlamak lazım. Kuralına göre işlem yapmak lazım ki "red" cevabı almayın. "engellilerin tayin hakkı"na yönelik işlem yaptırarak geçtiğimiz 2017 yılı temmuz ayında tayin çıkarttım. Hala yürürlükte. İşte bu tayin hakkı hiç bir şarta bakılmaksızın kabul edilmek zorundadır. Çünkü "kısıtlayıcı hükümlere bakılmaksızın..." ibaresi vardır. %40 ve üzeri raporunuz varsa işlem tamam.

https://drive.google.com/file/d/0B3N...RzdjRabnc/view
    Konu güzi tarafından değiştirilmiştir (21.02-2018 Saat 13:57 ). Gerekçe: "bir defaya mahsus tayin hakkına danıştay yürütmeyi durdurma vermiş ve bir defadan fazla kullanıma açmıştır.