TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mutulug Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT ULUĞ
    Son Giriş
    12.01-2018
    Saat
    07:59
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar aranıza yeni katıldım.herkese merhabalar.

14 yıldır İzmir'de bozyaka SSK da taşeron olarak veri kayıtta çalışıyorum.khk ile alınan kararlar neticesinde kadrodan faydalanamıyorum. emeklilik için her sene sağlık kuruluna girip yıllık kontrol ile emekliliğim devam ediyor ancak ben bu şekilde kadrodan faydalanamıyorum

.emeklilik için yıllık kontrolümü dört ay önce tekrarladım ve dört aydır emekli maaşı almıyorum halen cevap bekliyorum emekliliğim devam edermi etmezmi bilemiyorum ama şu an sistemde emekli çalışan olarak görünüyorum.

ben emekliliğimi iptal ettirip kadroya geçmek için ne yapmalıyım,kimse ne yapacağını bilmiyor. kadro khk ile geldiği için her türlü mahkeme(işe iade ,kadroya alınma,tazminat hakkı) yoluda kapalı,bir devlet kendi insanına bu kadar zulüm edermi.yapabileceğim bir şey varmıdır lütfen yardım edin bana çoluk çocuk aç kalıcaz...

Üye
    mrno41 Avatarı

Gerçek Adı
    nazmi
    Son Giriş
    26.12-2019
    Saat
    19:43
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @OturanBoğa slm bülent bey taşeronda çalışıyorum.engelli emeklisiyim. yeni taşeron yasasında da emekliliğimizi iptal ettirip kamuya geçebiliyor muyuz