TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Günaydın sevgili arkadaşlar, Aday memurluk döneminde özel sektörde çalıştığımız günleri hizmet birleştirme yapma hakkımız varmış. Bu konuyu bilen birisi anlatırsa memnun oluruz. SGK işe giriş ve işten ayrılış bildirgelerim, prim ödeme çizelgem ve çalışma belgem mevcut. Faydaları illa olacaktır -derece, kademe ve kıdem yönünden- Şimdiden teşekkürler.

Üye
    Ceylan3535 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2018
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    5

@vetbat

Hizmetlerinizi birleştirebilirsiniz kurumunuza vereceginiz sgk hizmet dökümü ve dilekçe ile başvuruyorsunuz.ama maaşa vs herhangibir yansıması olmayacak sadece emeklilikle ilgili prim gün sayısı vs birleştirilecegi için bence emeklilik zamanı yapılması daha iyi.birde emekli ikramiyesinde sıkıntı çıkıyor diye duymuştum bu konuyu araştırın bence.

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

Benim için önemli olan kadro derecesine etkisi. Arada prim farkı çıkacak ve muhtemelen maaşdan ufak bir düşüş olacak diye düşünüyorum. Ancak yıllık izin ve yeşil pasaport için zaman kazanmış olacağım. Araştıralım.

Üye
    Ceylan3535 Avatarı

Son Giriş
    02.02-2018
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    5

Hmm ben daha önce mebde çalıştım ve bu özlük işlerini takip ettim.şöyle söyleyim derece ve kademe ilerlemesi saglamıyordu sadece hizmet puanı artışı sağlıyordu.sizin kurumunuzda hizmet puanı varmı bilmiyorum derece ye etki edecegini sanmıyorum.kurumunuzun özlük işlerine bakan uzmanlara sorun bence. Ve kesinlikle ikramiye boyutunu öğrenip yapın yapacaksanızda.

Üye
    nikola_tesla Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    72

Bildiğim kadarıyla aday memurken hizmet birleştirmesi yapılmıyor emekli tarihinizi değiştirmez derecenizide etkilemez onun belli bir tarihi var ssk olmak eger o tarihten once sigortaniz varsa emekli tarihinizi etkiler onu kurumuzla görüşün

Üye
    esmeradamm Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yılmaz
    Son Giriş
    18.06-2021
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    Burdur
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    6

Derece kademeye etki etmesi için önceki hizmet sürenizde de memur olmanız gerekiyor. Özel şirketteki hizmetiniz diğer hizmetler kategorisinde değerlendirilir sadece emeklilik primini ve yaşını etkiler onun dışında getirisi olmaz. Ayrıca özel şirketteki hizmetinde eklenmesi emekli maaşını düşürebilir nedenini sorarsanız o zaman yatan primle memurken yatan prim arasında fark olması haliyle emekli maaşını da etkileyecektir. Ali TEZEL gibi işin ehli kişilere sormanız daha yerinde bir karar olacaktır.

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    92

@vetbat;

Heyecanlanma! Önce asil memur ol. Sonrasını sonra anlatırız yada forumu biraz karıştır bu konular çok konuşuldu zira.

Üye
    Ülkü Buket Avatarı

Gerçek Adı
    ülkü
    Son Giriş
    27.02-2018
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, 16 yıllık öğretmenim engelli emeklilik için okuluma dilekçe veriyorum. Ancak dilekçemde 2 yıl 3 aylık bağkur hizmet birleştirmemi yazmalı mıyım bilemedim. Ne yapmalıyım sizce?

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

@Ceylan3535

Sağlık Hizmetleri kadrosundayım Veteriner Hekim im kadro derecesine etki ediyor. Kesin bilgi. Kanun maddesini görünce böyle bir işe kalkışayım dedim zaten. Başka kadrolarda nasıl oluyor bilmiyorum ama bizde bu imkan var gibi.

657 - 36/C

2- Sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfına girenlerden memurluğa girmeden önce yurtiçinde veya yurtdışında mesleklerini serbest olarak veya resmi veya özel müesseselerde ifa edenlerle memuriyetten ayrıldıktan sonra bu işlerde çalışarak yeniden memuriyete girmek isteyenlerin sağlık hizmetlerinde geçen süresinden bu kanun ve bu kanunun 87 inci maddesinde sözü edilen kurumlarda (657 sayılı kanun kapsamındaki kurumlar, iktisadi kurumlar, Devlet bankaları, diğer bankalar) geçen sürenin tamamı ve geri kalan sürenin ¾ ü toplamı memuriyette geçmiş sayılarak bu sürelerin her yılı bir kademe ilerlemesi ve her üç yıl için bir derece yükselmesi verilmek suretiyle değerlendirilir.

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:39
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    92

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlık ve Teknik Hizmet kadrosundakiler için söylediğin doğru da asil memur olmadan birleştirme yapmayacaklardır.