TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Derya.0310 Avatarı

Son Giriş
    23.01-2019
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaş iyi günler. Ben iki hafta önce üniversite de memur olarak işbaşı yaptım. Benim kontrol altında olduğum bölüm burda yok. Aday memurum lakin kurum bana bu konuda zorluk çıkartmayacak aday memurluğuma kontrol altında tutulduğum memleketimde devama etmeme izin veriyolar ama ben kurum bulamıyorum. Ne yapacağım bilmiyorum çok çaresizim. Haftasonu sağlık sıkıntısı yaşadım. Bana bir akıl verin lütfen.

Acil cevap verir misiniz?

Üye
    Kara88 Avatarı

Son Giriş
    09.01-2019
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

@Derya.0310 kardesim durumunu bimer yada cimere mesaj at ve detaylı anlat allahtan ümidini kesme. Aynı durumu bende yaşıyorum allah yardımcımız olsun insallah

Üye
    suat65 Avatarı

Son Giriş
    06.03-2021
    Saat
    07:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    52

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2 yıldır üniversite deyim memlekete gidemiyorum kurumlarda yer bulamıyorum ilk başlarda çalıştığım kurum tayin hakkı vermiyordu onunla maddelerle çabalıyordum o bitti şimdi yer yok gitmek için madde var zor kabulleniyorlar birde yer bulma derdi var