TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mabel. Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet Ali
    Son Giriş
    06.08-2019
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    36

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Memur olduk atandık diyelim, bize faydaları ne olacak?

Ben öncelikle şu anki maaşımdan yaklaşık 2 kat daha fazla alacağım.
    Para biriktirebileceğim, eşimin çocuğumun istediğini Allah'ın izniyle alabileceğim.

Şu an haftada 1,5 gün tatil yaparken memur olursam cumartesinin tam gün olmasıyla haftada iki gün tatil olacağım.

Resmi tatil günleri de ekstrası. Yıllık 20-25 gün tatil yapabileceğim.
    Şu an bir iş yerinin deposunda çalışıyorum. Fiziksel olarak yıpranıyorum. Memur olursam takım elbise ile çalışacağım ve üstüm başım batmayacak.

Eş bulma aşamasında temiz karakterin tek başına faydası olmadığını öğrendim. Maalesef ki memur olmak eş bulma konusunda faydalı olacak.

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    10.02-2020
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    6

sosyal çevren genişleyecek, resmiyet kazanmış bir işin olacak, düzenli gelirin ve sağlık sigortan olacak. üretime katılmanın manevi tatminini yaşayıp vereceğin vergiyle de topluma katkı sağlayacaksın. Evlenme durumunda şansın artacak. Düzenli bir yaşam düzenli bir gelir her insanın isteğidir. Umarım devlet çalışanı olursunuz.

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.202
    Verilen Beğeniler
    1.117
    Blog Mesajları
    4

Özel sektörde kurumsal olan firmalarda da çok iyi şartlar var sadece kamuya şartlanmayın...

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    22.11-2020
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    107
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bir çok artısı var doğru, işin sağlam, gelirin düzenli ama bence özel sektörde daha fazla maaş alabilicek işler vardır, ben 1 yıldır memurum maaş öyle abartılacak düzeyde değil 11 yıl özel sektörde çalıştım emin olun maaş konusunda devlet memurları ile aynı maaşı hatta daha fazla maaş alan bir çok iş mevcuttur, devlet memurunun maaşına göre hareket etme derim ama rahatlık ve düzenli bir iş konusunda memurluk elbet çok güzel bir seçenektir inşallah tüm engelli kardeşlerimiz memur olur ve rahat bir yaşam sürerler..

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    76

Herkes özel sektörün maaşlarını söylemiş fakat özel sektörün garanti bir iş olmadığını her an kapının önüne koyulabileceğini söylememiş.. Bu devirde kadrolu olmak için insanlar sınavlara ömrünü harcıyor..

Ayrıca emekli sandığından emekli olmakla özel sektörde normal sigorta ile emekli olmak arasında dağlar kadar fark var.. Hem emekli ikramiyesi açısından hem de emekli maaşı açısından memur olarak emekli olmak büyük avantaj..

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    0

memur olunca kısmetim kapandı ya öncesinde sevgililerim çoktu şimdi yok

Üye
    makounichi Avatarı

Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    14:40
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    5

memur olursanız asaletiniz tasdik olduktan sonra yüz kızartıcı suçunuz olmadıktan sonra kimse sizi işten çıkaramaz eş bulma durumu eskiden avantajlıydı ama şimdi kızlar kıçı başı oynayan erkeklerden hoşlanıyorlar ayrıca masa başı olacaksınız ve genelde hep orta yaşlı ve yaşlılarla çalışacaksınız maaşınız Türkiye şartlarında iyi olacak ve şef, müdür olma hakkınız olacak ilerleyen yıllarda öğrencilere verilen kar tatillerinde izinli olacaksınız 3 aralık engelliler günü ve 10-16 mayıs engelliler haftasının ilk günü izinli olacaksınız

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    07.06-2021
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    62
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben özel sektör de 6 buçuk yıl bölgenin sektöründe en büyüğünde birden fazla departmanın müdürlüğünü yapıyordum. Maaşım memurluktan biraz azdı ama böyle düzensiz böyle adaletsiz böyle ne olacağı bellisiz bir çalışma ortamı olmaz. 20 tane ekstra faydalı iş yapın taktir görmezsiniz ama iyi niyetle yaptığınız ekstra işlerden birinde sorun çıktı mı dünyanın lafoını yersiniz. Kusura bakmayın da az olsun devletimizden olsun.

Memurluk gibisi özel sektörde olamaz. Memurken mesai bittimi iş bitiyor özel sektörde hiç belli olmaz. Gecenin yarısı bile sorun çıkar her tatilde telefon susmaz. İnşallah hayırlısı memurluktur ve tüm kader arkadaşlarımıza da kısmet olur. Sağlıcakla kalın.

Başlığın Etiketleri