TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar iyi günler.ben mebte hizmetliyim adaylık kaldırma işlemlerim tamamlandı birhafta içinde adaylık kaldırıldı yazısını bekliyorum.ben meb te hizmetli olarak çalışmak istemiyorum iş yükü çok çok fazla başka bir kuruma geçmem için ne yapmam gerek ve nekadar sürüyor?sizce hizmetli olarak en mantıklı düzgün yer hangi kurum yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    caramel Avatarı

Son Giriş
    15.05-2021
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    14

Kurumlar arası geçiş çok zor ve çoğunlukla imkansız. Geçmek istediğin bakanlığa dilekçe veriyorsun orası kabul ederse kurumundan muavakatname istiyor MEB tamam derse gidebiliyorsun. Hizmetli olarak Sağlık Bakanlığı'nı tavsiye ederim çünkü bakanlık temizlik işini taşerona yaptırıyor

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Ölüme Nişanlı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    405
    Verilen Beğeniler
    402

tek hizmetli siz misiniz ? yani bütün işleri siz mi yapıyorsunuz ?? maalesef hizmetli kadrosu zor iş yükü vardır belki okula bir kiş daha fazla alınsa o zaman iş yükünüz biraz daha azalmış olur, diğer şekilde bir çözüm gözükmüyor şimdilik

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Ben dışarıda çöpleri değiştiriyorum ve bahçeyi temizlyordum bugun iki İŞKURlu personel işten çıktı müdür sabah 8 de gelip bahçeyi temizleyip akşam da 18.30dan sonra birbkat verip wc ve 10 sınıf temizletecek çıkmam akşam 9u bulacak yazın boya yaptırdı bütün bahçe duvarları bina vs şimdi de iskurlu gidiyor diye onların işini bana yüklemek istiyor ne yapacağımı bilemiyorum sınıflar da da tek kalamiyorum atagim oluşuyor arafta kaldım ben sustukca sürekli is yükü artıyor berbat yani

Üye
    gökay yolaçar Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKAY YOLAÇAR
    Son Giriş
    01.06-2021
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    19

@Matrix31

bende aynı durumdaydım 2.5 sene okulun bütün işini ben yaptım şimdi ise bu sene kalp hastası oldum yapa bilgin kadar yap yapmadığı kalsın
    Konu gökay yolaçar tarafından değiştirilmiştir (13.10-2017 Saat 21:34 ).

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    04.01-2020
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Büyük kurumları tercih edebilirsin, temizlik şirketi gibi şirketler ile anlaşmalı olan. O zaman evrak getir götür işi yapmaktan başka fazla verecekleri iş kalmaz gibi