TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    atom_bombası Avatarı

Gerçek Adı
    Atomik Bombaboğan
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    29

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hastaneye düz memur olarak atanan kişi, 2 yıl aöfden halkla ilişkiler okumuş. Daha sonra tıbbi sekreterlik bölümüne başvurmuş. Tıbbi sekt. bölümünü bitirince görevde yükselme sınavıyla fln. sağlıkçı olup dönerden faydalanacağım fln diyor. Olur mu böyle?

@Kalem @OturanBoğa

Askıda Üyelik
    Bayram.U Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bu konu benimle alakalı olduğu için şöyle açıklayayım.

Şahsen Sağlık Bakanlığı'na lisans olarak atandım, sonra 2 yıllık Tıbbi Sek. okudum. Tıbbi Sekreter kadrosuna geçmek isteyince önüme 4 yıl lisans olarak atanma engeli çıktı. Ve dün ünvan değişikliği sınavına girdim sınavım iyi geçti inşAllah 80 üzeri bekliyorum.

Sözün özü; lisans olarak atanıp da sonrasında 2 yıl sağlıkla vs. ilgili bölüm okursa mecburen ünvan değişikliği sınavına girmesi gerekmektedir. Eğer dediğiniz gibi 2 yıllık olarak atandıysa, ekpss den tekrar sınava girip (bu arada 4 yıllık lisans mezunu olmayacak) tıbbi sekreter olma imkanı daha cazip ve daha kolay.
    İnşAllah faydalı olmuşuzdur.

Üye
    gokhan360 Avatarı

Son Giriş
    24.07-2018
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    ÇANAKKALE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

-Ben de unvan değişikliği sınavına girdim ve kendi şehrim dışında bir yeri seçersem çok yüksek ihtimalle yerleşeceğim.

-Fakat sorum şu:

-Engelli gih sınıfı memur, unvan değişikliğiyle başka bir şehirde shs sınıfı sağlık hizmetlerine yerleşirse engellilik durumundan dolayı,engelli memurlara tanınan bir defaya mahsus ya da danıştay tarafından artık süresiz olan tayin hakkından yararlanıp kendi şehrine geri dönebilir mi?

Yasaklı Üye
    Bitmeyenumut Avatarı

Gerçek Adı
    Umut
    Son Giriş
    20.04-2021
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    109
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Pardon da 4 yıl fakülte öğrenimi gördükten sonra sekreter olup barkot vermek için mi uğraşıyorsunuz? Allah akıl fikir versin 😀😀😀