TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ugur3606 Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    17.01-2019
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler arkadaşlar geçen yıl 18 Ekimde Milli Egitimde göreve başladım bu yıl 1 yıl dolacak,asalet tasdik işlemleri kaç gün sürer?

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    26.01-2021
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    107
    Verilen Beğeniler
    30

@ugur3606,
    Hazırlayıcı ve temel Eğitim sınavlarını verdiyseniz. Uygulama eğitimi evraklarını müdürünüz hazırlayıp ilçeye gönderdiyse kaymakamlık onayından sonra adaylığınız kalkar.

Üye
    new Avatarı

Gerçek Adı
    ali devranoğlu
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

merhaba sevgili arkadaşlar.%45 engelli psikiyatri hastasıyım.1 ay sonra senem doluyor.düz memurum.sizce asaletim tasdik olur mu?olmazsa nedeni ne olabilir?beni fikren rahatlatabilecek arkadaşlar var mı acaba?

tayin isteyeceğim onun için sordum.

Üye
    sinansal Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Ali kardeşim, öncelikle hayırlı olsun memuriyetin. Asalet tasdiği, yönetmeliğe göre en az 1 yıl en fazla 2 yıl içerisinde yapılır. Yani 1 yılın dolmadan asalet tasdiği bekleme. Ayrıca hangi kuruma atandın bilmiyorum ama kurumunun nakil yoluyla yer değiştirme yönetmeliği diye bir yönetmelik vardır. Orada engelli memurlar için tayin hususu belirtilmiştir, belirtilmediyse bağlı bulunduğu bakanlığın yönetmeliği geçerlidir.

Mesela TürkiyeKamu Hastaneleri kurumunda asaleti beklemeden tayin isteyip olabilen arkadaşlar var. Bazılarında yazılı olmasa bile asalet tasdiği bekleme kuralı var. Sen bu yönetmelikleri bir araştır, eğer gideceğin yer İStanbul, İzmir ve Ankara gibi bir yer değilse tayinin olur.

Asalet tasdiğinde hazırlayıcı eğitim, uygulayıcı eğitim ve bunların sınavları yapılır, sınavlardan sonra yemin edersin, asalet yazın yazılır ve tahmini 2-3 ay içinde de asaletin onaylanır. Yine her halükarda 2 yılı bulucaktır.

Üye
    new Avatarı

Gerçek Adı
    ali devranoğlu
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

merhaba.ismim nuri çal/denizli orman işletme müdürlüğünde aday memurum.1 kasımda senem doluyor.şimdiye kadar dairemde kimseyle en ufak bir tartışmam ya da geçimsizliğim olmamıştır.pozitif ve iyi niyetli biriyim.elimden geldiğince verimli olmaya çalışıyorum.asaletimin tasdik edilmesi hususunda sizce ne sorun olabilir?%45 engelliyim psikiyatri hastasıyım çok panik yapıyor ve korkuyorum.birde asaletim tasdik olursa aynı gün tayin isteyebilir miyim?illa ailemin yanı mı olmalı yoksa başka biyerde olabilir mi?saygılarımı sunarım.

Üye
    absentm Avatarı

Son Giriş
    10.06-2021
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    251
    Verilen Beğeniler
    385

Hocam endişelenicek bi durum yok gönlünü ferah tut Anca soruşturma yersen aday memurken adli bir vakaya karışırsan kurumda yüz kızartıcı bi suç işlersen anca o zaman yani aman aman bi sorun yaşarsan asaletin tehlikeye girer. Kurumun zamanı geldiğinde eğitimi başlatır 1 2 ayada asaletin tasdik olur. Tayin işinide benim bildiğim asaletini beklemedende isteyebilirsin.

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    22.11-2020
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    107
    Verilen Beğeniler
    1

Orman Genel Müdürlüğü ilk tercihte yazmamıştım çünkü girişte 5 yıl tayin istenmiyecek diye bir evrak imzalandığını okumuştum siz işe girerken öyle bir durum oldu mu?
    Asalet için ise 2 sınav yapılır ve 2 ay staj yapılır ben halk sağlşığı kurumundayım 2 ay önce hepsini geçtim stajımda bitti asaletim onaylandı ama günü bekliyorum bende 15 kasımda iş başı yapmıştım..

Biz engelli memrulara pek zorluk çıkarmıyorlar rahat olabilirsin o yüzden sıkıntı yapmayın, ayrıca tayin işi için girişte evrak imzalattılar mı onu bilmek gerek 5 yıl alamazsın diye biliyorum ben Orman Genel müdürlüğü böyle bir şey yapıyordu sanırım tam emin değilim..

Üye
    new Avatarı

Gerçek Adı
    ali devranoğlu
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

1.yıl dolduğunda asalet tasdiğini alan aday memur tayin isteyebiliyor ogmde bu bilgi doğru ama tek tercih mi ypıyoruz 3 mü 5 mi herkes farklı birşey söylüyor.

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    76

Asalet tasdik son 16 gün kaldı..

Üye
    new Avatarı

Gerçek Adı
    ali devranoğlu
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

benim 27 gün var ama tahminim asaletimi tasdik etmeyecek benimle ilgilenen müdür biranda çark etti,beni terslemeye başladı.psikiyatrik engelliyim üzülüyorum çok,nolcaksa olsun artik.

merhaba sevgili arkadaşlar.benim asalet tasdiğine 27 gün var ama tahminim müdür bey asaletimi tasdik etmeyecek benimle ilgilenen müdür biranda çark etti,beni terslemeye başladı.psikiyatrik engelliyim üzülüyorum çok,nolcaksa olsun artik.psikolojim iyice bozuldu...

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

@new

öyle düşünmeyin belki kuruntu yapıyorsunuz kendinize. yani aranızdaki durumun asaletinize engel teşkil etmeyecektir inşaALLAH...

Üye
    new Avatarı

Gerçek Adı
    ali devranoğlu
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

benim açımdan bir sorun yok ama belkide ben paranoya yapıyorum sabah günaydın dedim yüzüme bile bakmadı çok üzülüyorum zaten hastalık ağır daha da sıkıntı oluyor...

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    883
    Verilen Beğeniler
    3

Galiba Müdür Bey'in istediği gibi işini görmüyorsunuz dur. Ne iş ve neden tersliyor?
    Kolay gelsin🙂

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

@new

selamınızı belki duymamıştır kafası meşguldür. idarecilerin yoğun bir mesaisi oluyor. tahminimce bulunduğunuz durum sizin için önemli olan asalet meselesinin onaylanmasına bir engelin ortaya çıkmasından korkmanızdır durduk yere. böyle düşünmeye devam ederseniz siz kendinizi üzersiniz...

Üye
    new Avatarı

Gerçek Adı
    ali devranoğlu
    Son Giriş
    17.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    haklısınız.evrak kayıtta memurum çok kolay bir iş,hiç hata yapmadım zaten kolay bir departman.iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim,bakalım nolcak ...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon