TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bio88 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2019
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Agustos 10 itibariyle ise girisim duzenlendi bu ay maas alacak miyim yardim lutfen

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

bu ayın 10 işe başlamışsınız tabiki bu ayın sonuna kadar olan çalışmalrınızın ücretini işyerinden alacaksınız zaten sizin bordrosunuzda bunu görürsünüz ay bittikten sonra işveren maaş bordronuzunu düzenler aylıkalr bankaya yatıyor ise bankaya yatırır elden alıyorsanız işyerinden bordronuza bakarsınız baktığınız aylıktan aylığınızı alırsınız

Üye
    bio88 Avatarı

Son Giriş
    26.05-2019
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    46
    Verilen Beğeniler
    20

Devlet kadrosunda ogretmenlik yani maas bankaya yatacak yani 11 15 agustosu bu ay alacak miyim

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

memurluk diye ilk meşajda yazmamışsınız memurluk maaşları hesaplanırken hangi aysan alıyorlar bilmiyorum her ayın 15 den diğer ayın 15 mi bilmiyorum ama benim tek bildiğim aylık hesapları ayın ilk gününden başlar ayın sonuna kadar olan çalışmalar yatar

memur olanlar daha iyi bilir ama ağustos dan 20 günlük aylığınızı eylül de alacaksınız diye biliyorum memur aylıkalrı ile ilgili bir fikrim yok

çalıştığınız kurumdaki memur arkadaşlarınza sormadınızmı devlet resmi kurumdur aylık alma hakkınız var ise bu ay internetten arada banka hesabınıza bakarsınız yatan yoksa eylülde alacağınız kesinleşmiş olurt

Askıda Üyelik
    HEART Avatarı

Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @bio88
    10 ile 14 arası maaşınız kıst bordro şeklinde yapılır. Yani 5 günlük maaş alırsınız. Kalan maaşınızıda tam alırsınız. Devlet memurları maaşını pesin olarak aldıkları için 35 günlük maaş alırsınız.