TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    408
    Verilen Beğeniler
    784

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 2 yıl oldu mebe atandım çalışmakta zorlanıyorum atandıgımda raporumu verirkene çalışamıyacagı bölümü boştu şimdi doktorumla görüştüm durum bildirir raporu verebiliriz dedi 3 hekim li psikiyatri uzmanı tarafından verilecek
    daha önce durum bildirir raporu alan arkadaşlar oldumu bilgi verirseniz sevinirim rahatsızlıgım paranoid tip şizofreni
    durum bildirir raporu alacagım fakat neler yazdıracagıma karar veremedim burdan bilgi edinmek istedim psikiyatrik rahatsızlıgı olupta şizofreni v.s rahatsızlıgı olan raporunda çalışamayacagı bölümünde neler yazıyor arkadaşlar sizinkinde doktoruma söyleyip durum bildirir raporuma yazdıracagım

Üye
    ahmetdursun52 Avatarı

Son Giriş
    02.05-2019
    Saat
    05:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

bakırköy mazhar osmandan şizofreni %45 tedavi ile çalışabilen raporum var -Ağır, tehlikeli, vardiyalı, sorumluluk ve dikkat gerektiren işlerde çalışamaz- yazıyor. ben sormuştum bu hastalığı olan herkese bunu yazıyorlarmış.

Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    408
    Verilen Beğeniler
    784

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekür verdigin cvp için başka neler yazıyor arkadaşlar sizinkinde