TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mssql Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben de İşletme okuyorum fakat mezun olmuyorum. Teknikerliği almadan da mezun olmayacağım.

Üye
    ELİFPINAR Avatarı

Gerçek Adı
    ŞERİFE
    Son Giriş
    23.01-2018
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

Not: lisans mezunu oldugum icin, onlisans diplomamla tekniker olamiyorum, lisans diplomam olmasaydi, tek onlisans diplomam ile ekpps girip tekniker olabilirdim. Cikardigim sonuc bu..Tek yol Dgs ile Harita muhendisi olup tekrar ekpss girmek..

@mssql
    Aynen iyi yapiyorsunuz, hakkımızda hayırlısı olsun, cokta guzel haber almadim ama yanlis bilmekten iyidir.

Üye
    mssql Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

Siz hangi kurumda memursunuz? Unvan değişikliğine aykırı bir durumunuz olmadığını düşünüyorum.

Üye
    ELİFPINAR Avatarı

Gerçek Adı
    ŞERİFE
    Son Giriş
    23.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

@mssql

Personeldeki arkadaslarda oyle soyledi, lisans mezunu oldugun icin, onlisans diplomami verdigimde sadece dosyama koyarlarnis, gys ancak lisans diplomamla girebilirmisim, yani sayman yada idari sube muduru sinavlarina girebilme hakkim varmis...ben onlarin yalancisiyim.

Üye
    mssql Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

MEB için ;
    c) Programcı kadrosu için;
    1) Bilgisayar programcılığı alanında en az iki yıllık yüksekokul mezunu olmak,
    2) En az iki programlama dilini bildiğini belgelemek.
    ç) Tekniker, teknik ressam ve sosyal çalışmacı kadroları için; atama yapılacak kadronun gerektirdiği alanlarda iki yıllık yüksekokul mezunu olmak.
    d) Teknisyen kadrosu için; atama yapılacak kadronun gerektirdiği alanlarda eğitim veren bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak.
    e) Laborant, hemşire, veteriner sağlık teknisyeni kadroları için; atama yapılacak kadronun gerektirdiği alanlarda eğitim veren bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak.
    Kaynak : Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

Üye
    ELİFPINAR Avatarı

Gerçek Adı
    ŞERİFE
    Son Giriş
    23.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

@mssql

Oyle..
    Birden fazla üniversite bitirenlerin durumu nedir? Bana lisans mezunu oldugum icin onlisans diplomamla gorevde yukselme sinavina giremeyecegim hangi dayanağa göre söylendi merak ediyorum.

Üye
    mssql Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    6

Kamuda genel olarak kimse ilk cevapta doğruyu söylemez yada bilmez. Daha kötüsü rakip olsun istemez. Yönetmelikler harici kimseye güvenmeyin. Resmi dilekçe ile sorup öğrenmek her zaman için daha sağlıklı ve resmi olur.

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    13.06-2020
    Saat
    02:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    5

@ELİFPINAR teknıkerlik başvurusunu danıştaydan dava ile iptal ettirdi birisi ancak bu karar bozulamaz değil hatta imza kampanyası bile var lisans mezunlarının onlısanstan tercıh hakkının geri iadesi için ..malesef ben 2016 ekpss gırerken tercıh yapabıleceğimi düşünüyordum hatta tercıh zamanı tercıh yapmak ıstedım sıstem tercıh kabul etmedı osym burosuna gittim bır sorun olabılır dıye osymde çalışan personel bırının dava ettiğini ve danıştayın lısans mezunlarının onlısans tercıh yapamayacağına karar verdiğini soyledı ama dediğim gibi bu karar değiştirilemez değil bu konuda çok fazla mağdur var bekleyip göreceğiz dgs den uzaktan ahme yesevıyı düşünmüştüm bakalım nasıp
    @mssql programcı kadrosu için malesef tercih yapamadım sende 2016 tercıh şartlarını okursan 4 yıllık muhendislik mezunu şartını koymuşlar bilgisayar programcılığı mezunuyum ayrıca 4 yıllık iktisat mezunu olmama rağmen sıstem programcı kadrosuna tercıh yapmama izin vermedi yukarda saydığın şartlar değişti.

velhasılı hakımızda hayırlısı dunyanın hiç bir yerınde okuyanı cezalandıran bir sistem yoktur herhalde ulkemızde olduğu gibi

Üye
    ELİFPINAR Avatarı

Gerçek Adı
    ŞERİFE
    Son Giriş
    23.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

@exof

İnşAllah, vardır bundada bir hayır..ama çok doğru bir sey daha soylediniz bizim ulkemizde okuyani cezalandiran, engelliyi cezalandiran, çok bileni, çok okuyanı, hakkını arayanı cezalandiran bir sistem var, hatta cok degerli bi abimiz demisti ki Türkiye de yasalar zalimlerden yana,olan mazlum insanlara oluyor, elbet yukardan birilerinin iaine gelmicektir bu sistemde bu gece de degistirceklerdir..Allah büyük...!
    Okumak güzel ya, düsünebiliyosun, sorguluyorsun, kensi fikirlerin ve düsüncelerin oluyor..kimse senin aklinla alay etmiyor..hic bisey olmasamda okuyacagım, okutacagım..

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    13.06-2020
    Saat
    02:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    5

@ELİFPINAR kesinlikle haklısın ancak ötekileştiriliyoruz malesef ,kamuda çalışmadan önceki düşüncelerim %100 değişti kamuda liyakat namınada bişey yok bunu üzülerek söylüyorum ve malesef engelli olmamıza rağmen sağlıklı çalışanlardan ıkı kat efor sarfetmek zorunda bırakılıyoruz halbuki istediğimiz ayrıcalık değil erişebilirlik ve engellin ortadan kaldırılması malesef bu sorun çözülemedi zor olan şartları birazdaha zorlaştırıyo sistem malesef
    Hayatı boyunca öğrenciliği bitirmemek lazım gelir hayırlı geceler vesselam...

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

ee gülü seven dikenine katlanır hem mühendis oluyum hemde hiçbir problem yaşamayım yok öyle evet tekniker olursanız teknik kadroda maaşınız biraz artar @ELİFPINAR

Üye
    ELİFPINAR Avatarı

Gerçek Adı
    ŞERİFE
    Son Giriş
    23.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @kunta

Katlaniyorum zaten, katlanicazda calisirken okumak kolay mi?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12