TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aykut19 Avatarı

Son Giriş
    30.03-2020
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cezaevinde sivil personel olarak 2 yıldır görev yapmaktayım görevim gereği akşam sevk ve tahliyelerde bazen kuruma gelmemiz söz konusu olmakta, lojmana çıkmak istiyorum bununla ilgili olarak birde yasa buldum ama tam hangi tarihli belli değil forumda biri bunu yazmış ''2003 yılında yayınlanmış Kamuda Çalışan Özürlüler ile ilgili Başbakanlık Genelgesinde; "kamuda çalışan engellilerin iş ve işlerini yapmada, her türlü öncelik ve ayrımcılık idarece sağlanır " bunun bana hangi yasa maddesi olduğu bildirirseniz müdürle konuştum lojman yönetimine dilekçe yazıcam kabul edilmezse konuyla ilgili yasal prosedürü takip edicem sonuç almaya bakıcam eğer başarabilirsem emsal olurum ve diğer engelli memurlar da faydalanır bununla ilgili bildiğiniz başka yasa veya bu paylaştığım yasanın tam metnini bana bulabilirmisiniz? Yani dilekçemde en azından bir kanun maddesi olursa müdürüm bunun daha etkili bir dilekçe olacağını söyledi. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ...

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

böyle bir önceliği kamuda hiçbir kurum sağlamıyor ama siz başarırsanız emsal olur kolay gelsin

Üye
    Aykut19 Avatarı

Son Giriş
    30.03-2020
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben olayın farkındayım sadece bu tırnak içinde gösterdiğin kanun gerçek ise bu konuda biraz yol katetmem mümkün ve yasal dayanağım olduğu zaman bende kendime güvenle savunabilmem mümkün olucak yoksa savcının karşısına çıktığım zaman bir farkındalık uyandırabilmem zor olur ... Cevap bekliyorum herkesten ama anlaşılan çok fazla aktif değiliz...