TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    21.10-2019
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben meb de hizmetli kadrosunda çalışıyorum, bana okulda 5 kat erkekler tuvaleti ve bahçe temizliğine bakıyorum, bana okulda sınıflarıda vermek istediler bende kabul etmedim. O günden beri hiç rahat vermediler, 2 kere çay ocağını kaldırdılar, okulda girebilecegimiz odaları kilitlediler, okulun mescidinde namaz kılmamı yasakladılar, okulda sosyal ortamlara katılımımız engellendi, sabah-08 imza öğlen 12 imza yemekten gelirken saat 13'te imza akşam 17'de imza atıyoruz,
    belediyeden gelen işçilere şeflik ve memurluğun yanında her türlü imkan tanınırken bizlere köle muamelesi yapılıyor, her fırsatta bize tutanak tutacağız tehdidiyle karşı karşıya kalıyorum.

Arkadaşlar ben buradan kurtulmak için tayin dilekçesi verdim bana ohal den dolayı valilik 30.06.2017'ye kadar memurların yer değişikliklerini iptal ettiğinden dolayı dilekçeniz değerlendirilmemiştir denildi. Arkadaşlar ben bu işkenceden nasıl kurtulacağım, ne olursunuz yardım edin...!

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    39

One ya nazi kampı gibi kapı kitlemeler namazı yasaklamalar

Çalışma bakanlığına dilekçe ile yada Bimere yaz bence olurmu öyle şey...

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    21.10-2019
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@fevzieryilmaz

hani bir söz vardır "kimi kime şikayet edeceğiz", ben ilçe ve il müdürlüğüne gittim, akp nin sendikasına gittim durumu anlattım, adamlar bana memur olmusun kıymetini bil, iş bulamayan milyonlarca kişi iş bulamıyormuş ta ben kıymet bilecekmisim. Aldığım paranın hakkını verecek misim, o zaman hizmetli kadrosunu tercih etmeyecek misim. Yani ben senin dediğin yerlere şikayet etsem bile sonuç değişmeyecek aksine öyle birşey yaptığım zaman bana daha çok mobbing yaparlar.... Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım...

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    03.02-2021
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    7

ilçe, alo 170. bimer imza attığın formun fotokopisini al mobbinğ yapıyorlar de . onlar korksun.

Üye
    uNiQuE_54 Avatarı

Son Giriş
    07.09-2020
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    6

Çok üzgünüm gerçekten böyle insan dışı yaratıklar var işte hayatta... Ama tayin dilekçesinin valilikle ilgisi ne onu anlamadım dilekçenizi çalıştığınız kuruma veriyorsunuz kurumunuz veya bakanlık yer değişikliğinizi yapıyor. 657 sayılı engellilik durumundan tayin içeriği olsun. Yapmadıklarında mahkeme kanalı ile yapmak zorundalar.

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

bir üst makama ilçe milli eğitime bildir oradan olmazsa il milli eğitime orada olmassa bimere her yere yaz

Üye
    ergün32 Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    27.07-2020
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

onlara valiye gideceğim de...şuraya yazdıklarını valiye söyle bak nasıl hizaya geliyorlar.

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    25.07-2021
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

nisan nı bekle

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    03.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

@murat6677

Senin yerinde olsam o kurumu var ya tarihe gömerim BİMER e yazacaksın kardeşim dalga dalga senin yazının sonucunda bak neler oluyor sadece izleyeceksin yanlız sen sustukça bu böyle devam eder.

NOT: 657 Devlet Memurunda yapacağın iş tanımı yazılıdır.Ancak Bazı durumlarda kanunda biten maddenin kısmında şu cümle yazar

''AMİRİN VERDİĞİ DİĞER İŞLER'' O yüzden sana diğer sınıflarıda vermişler SEN kabul etmemişsin o yüzden sıkıntı yaşayabilirsin bu konuda

sen HAKSIZSIN Şöylede bir cümle vardır 657 de ''AMİR ADİL OLMALIDIR''

Benim sahsi fikrim sen amirin verdiği işi yap zaten yetiştireceğini sanmıyorum sana yardımcı bir arkadaş vermek zorunda olacaklardır.

Saygılar

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    4

Geçmiş olsun. Bu insanlık dışı muameleye çok üzüldüm. Tavsiyem bu iddialarının ispatı olacak delilleri toplayabildiğince !!! mutlaka topla. Delillerle birlikte üst amir, makam kimse ona yazılı dilekçe ile şikayetini bildir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığına , Bimer' e de yazılı şikayetini ilet. Korkma. Aday memurluk sürecin bittiyse seni kolay kolay memurluktan atamazlar.

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    03.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

@akasya

Bir Konuyu anlamıyorsun arkadaşım devlet memuru kanununda bu her iş tanımı için geçerlidir. Senin görev tanımında yapacağın işleri yazar

sonrasında ''AMİRİN VERDİĞİ DİĞER İŞLER'' Diye can alıcı bir cümle koyar.

Saygılar

Üye
    TahaAY Avatarı

Gerçek Adı
    Taha
    Son Giriş
    19.05-2020
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş / Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    276
    Verilen Beğeniler
    3

Şu anda memur olarak çalıştığım yerde kartlı giriş olduğundan dolayı bütün memurlar günde 4 defa kartı okutmak zorunda. Bu durumunuzdan dolayı şikayet etmeniz halinde olabilir, normaldir denilebilir. Aklımı karıştıran kısım "Namaz" kıldırmamaları diğer namaz kılan arkadaşlarında bu duruma "Suskun" kalması. (sağır ve dilsiz olan...) Valilikten Başlayarak Bimer ve Cimer'e kadar şikayet etmenizi öneririm. Yarın bir gün hakkınızda tutanak tuttuklarında veyahut mahkeme gibi durumlarla karşılaştığınızda haklı olduğunuzun, hakkınızı aradığınızın kanıtı olarak ilgili kişilere sunabilirsiniz.

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:51
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

@murat6677

Kelime kelime Katılıyorum dediklerine. Bizim kurumda da belediyenin Taşeron elemanları memur konumunda, ben engelli olarak angarya işleri yapıyorum. Zamanında bende kavga ettim şube müdürü Üstte dediklerini söyledi bana. Allah'a şükür Müdür'le arayı düzelttikte şuan herşey iyi. Bende çıkacağım yakın zaman da yaşım olmuş 34 bu saatten sonra Affedersiniz de amele olmaya girmedim. Aldığım ilaçlar etrafın Baskısı yeterken bide ortalıkta her işi yapan pozisyonunda olamıyorum. Ekpss tekrar kazanıp sadece sağlık Bakanlığı'nı yazacağım hizmetli olarak. Orda hic değilse taşeronlar da bizde masa başına geçebiliriz. Kardeş istifa edersen 1 ay beklede cık. Başka zaman ekpss tekrar atanırsan herhangi bi kuruma geri dönüşün kolay olur

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    4

X-man Her iş tanımına arkadaşın bahsettiği mobbing davranışları giremez. O cümle var diye hiçbir amir memurunu angarya işlere süremez, dini vecibelerine engel olamaz, kişilik haklarına saldıramaz.

Üye
    X_MAN Avatarı

Gerçek Adı
    <3<3<3<3
    Son Giriş
    03.07-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @akasya

Mobbing ayrı bir şey iş tanımı ayrı bir şey ; Ben sadece arkadaşın iş tanımı ve yapması gerektiği işten söz etmek istedim

Saygılar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon