TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tvtvtv_1987 Avatarı

Gerçek Adı
    serdar
    Son Giriş
    14.06-2019
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    20

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @X_MAN

arkadaşım dediklerinini bir kısmına katılıyorum ama yorumları okudum da arkadaşımız engelli hizmetli herhalde eğer durum öyleyse amirin vereceği işler cümlesinin üstü çiziliyor yerine engelini arttırıcı iş yaptırılımaz cümlesi geliyor ve buda o amirin elini kolunu bağlıyor . belki diyeceksiniz bu iş engelini arttırmaz .öyle bir arttırır ki zaten bir çoğumuz engelliyiz normal sağlık lı bir insanın yapabileceği kadar iş yapabiliriz diye gözlem yapılıp ta verilemez çünkü zaten sorunlarımız var ve bu sorunlar bir yerden mutlaka pisikolojik de olsa patlayabiliyor .mağdur olan arkadaşa sonuna kadar katılıyorum yetkili sendika dedik bize sahip çıkar dedik onlara üye olduk adamlara şikayet ettiğinde aynı şekilde bize de dedni çok şükür diyin diye gerçi zaten adamların zihniyeti belli .ezen de eğitim birsen li ezilen de yani bu adamlara ne anlatacaksın ki sizce bilmiyorlar mı bal gibi de biliyorlar .ve engelin ne olursa olsun normal bir kişiye yaptırdığı işleri sana yaptıramaz onun perfonmasında olmanı bekleyemez amirin anayasada pozitif ayrımcılık var engelliler için bu bağlamda bu bile yeterli anca pisikolojik baskı yapabilir aynı şeyleri yaşıyoruz kardeşim emin ol bende engelli hizmetliyim .senin kadar olmasada mobbing yaşıyoruz adamlar bizlere bir yük olarak bakıyor aslında buradaki suçlu amirler değil herkese olan memurluk kadrosu nedense iş engelliye gelince memurluk kadrosu için yer kalmıyor yani bimer cimer valilik buralardan hiç birşey çıkmaz bizleri asıl magdur eden zaten bu kadrolara atayan kişiler değilmi .gene ekpss tercihi var şimdiden söylüyorum en az %80 ını gene hizmetli olacak .bizlere mobbing uygulayanlara değil bizlere bu kadroyu layık görenlere yazıklar olsun . ve birşey daha kadromuzun gerçek adı hademe devlet bunu yumaşattı hizmetli yaptı ve engellilere layık gördü ...

Üye
    Nevra Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    D
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    25

ne yazık ki Meb sıkıntı, benzer şeyleri bende yaşadım. Ne kanun tanıyorlar, ne hak... baktılar yasal olarak gönderemiyorlar bu kez psikolojik ve fiziksel olarak baskı yapmaya eziyet etmeye çalışıyorlar. Üst makamdakilere ALLAH vicdan versin. Eğer vicdan varsa yasada yoksa bile sana pozitif ayrımcılık yapıyorlar ama vicdan yoksa ne kanun tanır, ne hak, ne hukuk... Allah yardımcımız olsun

Üye
    uzakyol Avatarı

Son Giriş
    27.08-2018
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    Ank
    Alınan Beğeniler
    45
    Verilen Beğeniler
    93

hani bir söz vardır "kimi kime şikayet edeceğiz", ben ilçe ve il müdürlüğüne gittim, akp nin sendikasına gittim durumu anlattım, adamlar bana memur olmusun kıymetini bil, iş bulamayan milyonlarca kişi iş bulamıyormuş ta ben kıymet bilecekmisim. Aldığım paranın hakkını verecek misim, o zaman hizmetli kadrosunu tercih etmeyecek misim. Yani ben senin dediğin yerlere şikayet etsem bile sonuç değişmeyecek aksine öyle birşey yaptığım zaman bana daha çok mobbing yaparlar.... Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım...
    Hani TV lerde iş var çalışan yok deniyordu. Şimdi de şükret diyolar ne kadar tezat bir durum tabi görebilene.. Ben memur değilim ancak okul müd. yard. ile yaşadığım bir sorun için bimere yazmıştım ilgilendiler, ancak savunmalarında yalan söylemişler.. Sizin durumda da bu kişilerle başa çıkmanın değişik yolları vardır usule uygun. Ben bimere defalarca yazmanızı ve dinsizin hakkından imansız gelir prensibiyle rahatsızlığınız el verip doktor da uygun görüyorsa rapor verirlerse şöyle aylarca onlar için konunun hassasiyeti ortalığı b.. götürünce daha bir anlaşılacaktır diye düşünüyorum. Bir de bu kişilerin yanına girerken Tebbet suresi okuyup girmek gerçekten çok faydalı oluyor tecrübeyle sabittir.

Üye
    emnshn Avatarı

Gerçek Adı
    emine
    Son Giriş
    16.01-2018
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    71

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Devlet personel başkanlığına yazın sorunlarınızı bizleri orası işe alıyor .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12