TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hudabin Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    4- B sözleşmeli personelim normal atandım ekpss ile değil.%40 engelli raporum var fakat bakıma muhtaç değilim. Dairedekiler tayin hakkımı kullanabilmem için ya ekpss ile atanmak gerektiğini yada bakıma muhtaç olmam gerektiğini söylediler. Böyle birşey var mı tayin isteyemezmiyim yani ben? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Askıda Üyelik
    royall Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    18

hangi kurum ? bildiğim kadarıyla ekpss ile atanma şartı yok. engel durumunu sağlık raporu ile belgelersen ilgili kanunun maddesi gereğince engelli tayin hakkından faydalanmak istiyorum diye bir dilekçe ile kurumuna başvuruyorsun

Örnek Maliye Bakanlığı Yönetmeliği ;

“Engellilik durumuna bağlı yer değişikliğiMadde 11/A – Engellilik durumu mazeretine dayanarak memurun yer değiştirme talebinde bulunabilmesi için; ilgili mevzuatına göre alınan sağlık kurulu raporunda en az yüzde kırk oranında engelli olduğu belirtilen personel ile ağır engelli raporlu eşi veya bakmakla yükümlü olduğu birinci derece kan hısımları bulunan personel engellilik durumundan kaynaklanan gerekçelere dayalı olarak yer değiştirme talebinde bulunabilir.

Üye
    Hudabin Avatarı

Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kardeşim.Peki dilekçeye eklenecek rapor aslı mi olmalı? bende sadece 1 tane rapor var ve o da aslı ekpss ye de başvuracağım ordada lazım olacak bu rapor?