TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    poyraz. Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    222
    Verilen Beğeniler
    114

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet arkadaşlar şimdi bu konunun altına cok değişik şeyler yazacagınızı bılıyorum baban cok mu zengin senın paraya ihtiyacın yok mu devlet de iş bulmuşun bırakıllırmı ve bunun gibi bir sürü şey hata içinden saydırıp döken de olabılır 30 eylulde m.e.b de hizmetlı kadrosundan işe başladım çift ögretımli bir ilk okul ve tek hademeydim 17.30 de okul dagılıyor ve ben 12 sınıf 6 wc 3 buyuk koludor hem süpürüp hemde paspas atıyordum bu öyle kolay bi iş degıldı gecen yıl bu işi 4 kişi yapıyormuş bu yıl ben tek yaptım bu zamana kadar yüzde 56 iş güçü kaybım var müdüre durumu anlattıgım da ``yapamayan gider`` gibi ifadeler duydum gece 23.00 kadar sınıf temızledigim oluyordu ilçeye ile her yere bunu anlatım hiç bir şey değişmedi bu gün mudure istifamı verdim o da aldı meb de böyle sıkıntılı cok arkadaş var bılıyorum size tabiki istifa edın demıyorum ancak bu kötü durum devam etıkce ne aldıgınız parayı rahat yiye bılırsınız nede ayaklarınız işe gitmek ister benım için bu defter bu gün kapandı allah sizin yardımcınız olsun.

Üye
    Aydin Demir Avatarı

Gerçek Adı
    aydin demir
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    01:05
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Iyi yapmissin isci calistirmak farkli isci sömürmek farklidir hakkinda hayirlisi olsun kardesim korkma ekmegi veren Allahtir m.e.b degil

Üye
    poyraz. Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    222
    Verilen Beğeniler
    114

eyvallah teşekür ederim

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Ölüme Nişanlı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    405
    Verilen Beğeniler
    402

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    arkadaşım öncelikle hayırlısı olsun ama anlattığnız olay bana pek de tatmin edici gelmedi. ben özel sektörde bile kendi haklarımı savunup ezdirmezken, kamu kurumu gibi bir yerde nasıl olurda seni öyle çalıştırırlar aklım almadı
    keşke önce ilgili yerlere başvursaydın ve hakkını arasaydın çünkü orayı kazanmak senin için kolay olmamıştır eminim
    yine de hakkında hayırlısı olsun ne diyelim ama meb hizmetlinin kötü olduğunu çok kişiden duydum

Üye
    EFSANEYILDIZI Avatarı

Gerçek Adı
    ERCAN
    Son Giriş
    19.09-2019
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim hayırlısı olsun ama sana maaşı veren okul müdürü değil devlet... Madem zor durumda kalıosun müdürün agzına bakarak hareket etme sonra canım cicim işte şole böle yane demeye başlar sıkıntıların varsa şube müdürü veya ilçe mem müdürünü anlatabilirdin yada okul kurum değiştirebilirdin yada ilçe mem kurumunda çalişabilirdin bu sebeplerden dolayı senin istifa etmeni üzüldüm... Hakkını arayabilirdin yine de sağlık olsun ama istifanı geri çektirebilirsin bence okulu değiştir tşkrlrr Ha birde sen kendinin meb hizmetli sanma sen meb devlet memurusun bazı illerde hizmetli olanlar memurluk bile yapanlar var ok

Üye
    ElifD Avatarı

Gerçek Adı
    ElifD
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adrianople
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    46

direkt istifa etmek yerine BİMER'e şikayet etseydiniz keşke. Belki müdürün icabına bakılırdı.

Üye
    EFSANEYILDIZI Avatarı

Gerçek Adı
    ERCAN
    Son Giriş
    19.09-2019
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    ESKİŞEHİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

bence de sen o okuldan emekli olacak değilsin ya ver dilekçeni başka okula görevlendirebilirdin

Üye
    LÜ'LÜ VEL MERCAN Avatarı

Gerçek Adı
    mercan
    Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    21:35
    Yaşadığı Yer
    agaçlıköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

kadrolu iseniz zaten direk istifa etmek yerine engel durumunuzu belirtir bir dilekçe ile iş yeri değişikliği isteyebilirdiniz.

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    01.05-2020
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    133
    Verilen Beğeniler
    23

Keşke istifa etmeseydınız. İmkanı varsa geri çekin istifanızı. Tahsiliniz nedir bilmiyorum ama kurum değişmeyi deneyebilirdiniz. Evet meb 'in bu konuda ünü kötü ama istifa yerine başka çözüm bulsaydınız keşke.Açıkçası üzüldüm devlete geçmek hiç kolay değil.Ben atandığımda bana neler yaptılar yılmadım şikayet ettim. şimdi rahatım.Mümkünse geri çek istifanı .İlçeye git durumu anlat.Müdürün yapamayan çeker gider diyemez çözüm önermesi lazımdı.Hiç mi sözleşmeli personel yok?

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

keşek istifa etmek yerine yapabildigin kadar yapıp yetişmeyen işleri ertesi gün yapsaydın gece 11 e kadar çalışılmaz devlet dairesinde mesai saatinde ne kadar iş olursa o kadar yapılıp ertesi gün devam edilir

Üye
    poyraz. Avatarı

Gerçek Adı
    poyraz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    222
    Verilen Beğeniler
    114

Cevap: MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI (MEB) > EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ (15.02.2017 12:33)
    Başvurunuz kurumumuzca incelenmiş olup çalıştığınız kurumla yapılan resmi yazışmada kendi isteğiniz doğrultusunda okuldaki göreviniz saat 15:00 te başlamakta, 17:30 da ders bitimi ile 11 sınıf temizlemekle görevlendirildiğiniz ve bu görevinizin normal bir çalışma ile 2 saat gibi bir sürede bitebileceği 23:00 a kadar sürmediği bilgisi verilmiş okullardaki ihtiyaç durumuna göre görevlendirme yapıldığından şu an için görev yerinizin değişmesi mümkün değildir. bimerin cevabı 11 degıl 12 sınıf kendi isteyımle degıl mudurun isteyıyle ve 12 sınıf nasıl 2 saat de temızlenir işte allah sizi nasıl bılırse öyle yapsın

bunla beraber 6 tuvalet 3 büyük koludor var

okulun içinde gezsen saadece gezsen yarım saat alır ayrıca her iki sınıfta bir paspası yıkaman gerki yo yoksa temızlemez sadece 40 dk toplamda paspas yıkıyosun tum okulu ve sınıfları süpürüyosun ve tum okulla ve sınıflara paspas atıyosun helal olsun bizim mudur 2 saatlık iş demış istifa ettıyıme birkere daha üzülmedim

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    10.06-2021
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim geçmiş olsun. Bende ilk başta cok sıkıntı yaşadım şimdi durum daha iyi.

Burada da Sıkıntılarımla ilgili bi kaç konu açtım, beni burada özelden tehdit eden bi engelli müdür arkadaşımız bile oldu. Düşün durum ne boyutlar da kardeşim.

Seneye sağlam çalış ve Sağlıkta hizmetli seçmeye bak yolun acık olsun

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Son Giriş
    21.11-2019
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    3

Devlet büyüklük yapıyor engellilere istihdam sağlıyor, devletten çok devletçilik oynayan müdürler ise bu büyüklüğü, küçüklükleriyle bitiriyor.. Keşke istifa etmeseydin cidden bak maddi yönden demiyorum sadece şikayet ederdin, hep dilekçe yazardın, dar ederdin o okulu ona açıklarını arardın.. direk o işten değil bak her okul müdürü bir yerde bir hata yapıyor onu bekleseydin elini güçlendirip bu savaşı kazansaydın pes etmeseydın.. fakat halini anlayabiliyorum bir süre önce bende istifa edecek kıvama geldim fakat tuttum kendimi direndim ve bazı şeyler yaptım finalde bu savaşı ben kazandım.

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:14
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Eski bi konu ama o kadar özenme se y din üstünkörü yapsaydın çıksaydın senden beklenen buydu bence

Üye
    gökay yolaçar Avatarı

Gerçek Adı
    GÖKAY YOLAÇAR
    Son Giriş
    01.06-2021
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende aynı durumdaydım takı gecen ay kalp hastası oldum şimdi 100 ağır engeli oldum
    Konu gökay yolaçar tarafından değiştirilmiştir (29.09-2017 Saat 20:36 ).

Sayfa 1 / 2 12 SonSon