TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    132
    Verilen Beğeniler
    575

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Engellilik orani %40 altında olan ve çalışan kişiler kurum nezdinde engelli kadrosuna alınabilir mı? Vergi indiriminden faydalanmasa da engelli kadrosunda olma durumu oluyor mı?

Üye
    egemmm Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    146
    Verilen Beğeniler
    272

Benim bildiğim kadarı ile olmuyor.. Ama bu durum çok büyük haksızlık

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    BLACKSAGAT Avatarı

Son Giriş
    07.08-2019
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    34

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    malesef arkadaşım 40 altı sadece ortopedik engelliysen ötv indirimli araba alma mtv ödememe ve bu arabayı ispark gibi parklara ücretsiz çekme hakkına sahipsin. onun dışında alçak sürünmeye devam. ben ağır bedensel bir işte çalışıyordum Allah yüzüme güldü tesadüfen sadece tesadüf yani 40 yılda bir olacak bir olayla işyerimde memur kadrosuna geçirildim. vardiyam kalktı sürekli masa başı çalışıyorum sonra birde cumartesi öğlene kadar ve vardiya çalışmıyorum artık. yani ben tam ümidimi kesmiş herşey bitmiş deyip hakkıma razı gelmişken mesela geçen sene dayım iş kazası yüzünden ortopedik engelli oldu ve ötvsiz arabaya başvurdu bende bilmiyordum bana da vesile oldu. Ehliyet kağıdımı aldım otomatik vitesli araç üzerine de artık nüfus müdürlükleri veriyormuş galiba o nasıl olacak.