TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 40 mesajın 31-40 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    629
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @çirkin

Çok üzücü bir durum.Ateş düştüğü yeri yakar. Geçmiş olsun

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Amber
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    venüs den
    Alınan Beğeniler
    2.394
    Verilen Beğeniler
    1.750
    Blog Mesajları
    6

her psikoz sizofreni deildir 6 ay i askin gozlenmesi ggerekir bu arada diger birsuru teshisler var psikotik....benimde tanidigim biri var ilaci red ediyor ben onun sizofreni oldugunu tahmin ediyorum uzun zamandir boyle...ve konusuldugunda ilacsiz hic sacmalamiyor masallah ama gel gelim size guvenip biseyleri anlattiginda devami geliyor ikna edemiyorum kabul etmiyor hasta oldugunu kabul etsede ilaca karsi

Üye
    çirkin Avatarı

Gerçek Adı
    Çirkin
    Son Giriş
    03.06-2021
    Saat
    13:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    262
    Verilen Beğeniler
    233
    Blog Mesajları
    1

Biraz önce Akıl Oyunları nı izledim

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    431
    Verilen Beğeniler
    204

Kendini önemli biri sanma , yakınındaki kişilerden kötülük göreceği düşüncesi ,internet ve tv. de kendinden bahsedildiğini sanma şizofreni belirtisi midir yoksa başka bir hastalık mı ?

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Amber
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    venüs den
    Alınan Beğeniler
    2.394
    Verilen Beğeniler
    1.750
    Blog Mesajları
    6

sizofreni olmak zrunda deil doktorla gorusun sizoaffektif yada manik depresyonda olabilir hatta post tramva stress bunun ayrimini doktor yapat

farkinda olduguna gore sinirdasin ve tam psikotik deilsin ama olabilirsin kia sure sonra...ama sunu soylim deneyimlerime bakarak siz sizofreni olamazsiniz bende hep kendimi sizofreni sanirdim siz gibi ondan biliyorum bide farkindalik cok fazla o bendede var tahminendeilsiniz ama lutfen bi yardim alin

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    431
    Verilen Beğeniler
    204

@MAYDONOZ sağolun bence de şizofreni değilim iki kere bu tip atak geçirdim ikisinde de depresyondaydım .

Üye
    sleeping beauty Avatarı

Gerçek Adı
    Amber
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    venüs den
    Alınan Beğeniler
    2.394
    Verilen Beğeniler
    1.750
    Blog Mesajları
    6

isiniz ve hersey cok stresli olabilir kendini onemli gorme bipolARIN VE Ssizoaffektefin psikozunda var tam belirgin ozelik olarak .insanlarn butun ilgisinin sizde olmasi haz veriyormu yada olmasini istiyormsunuz bunlar usteki saydgim hastaliklarin belirtilerinden biri bide cok konuskanlik , nese yadasinirli olma durumu gibi syler..bu post tramva ve burn out diye bisey daha var ondada oluyo ama turkcesi o hastaliklarin ne bilmiuyorum

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    431
    Verilen Beğeniler
    204

@MAYDONOZ ben takıntılı bir insanım benim sorunum bu.
    Konu sokrates tarafından değiştirilmiştir (10.06-2017 Saat 16:28 ).

Üye
    erbin Avatarı

Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@deep_blue85

merhaba deep_blue85

Kaç senedir memurluk görevini yapıyorsun ? Bir devlet okulunda mı memurluk yapıyorsun ? Hangi ilaçları kullanıyorsun ? Psikolojik yönden engelli olduğun için çalıştığın kurumda sana yapabileceğin, yaparken zorlanmayacağın işleri mi veriyorlar ? Çalıştığın kurumda milli eğitimde düz bir memurun yaptığı, yapabildiği işleri mi sana veriyorlar ? Çalıştığın kurumdan memnun musun ?

Ben biraz da kendimden bahsedeyim. 2 yıllık üniversiteden açıköğretimden Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldum. 2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığı 2 yıllık üniversite mezunlarının girebildiği Engelli Memur Sınavı açtı. Bu sınavda sorulan sorular çok kolaydı. Bu sınavda başarılı oldum ve yaşadığım şehir Ankarada evime yakın olan bir ortaokula memur olarak atandım. Çalıştığım okulda Okul Müdürü ve Müdür yardımcıları Psikolojik yönden engelli olduğumu Şizofren olduğumu biliyorlar. Okulda benden başka bir tane daha ücretli çalışan memur var. Bu memurda psikolojik yönden engelli olduğumu biliyor. Bu yazdığım kişiler dışında başka kimse engelli olduğumu bilmiyor. Bana okul müdürü ve müdür yardımcıları psikolojik yönden engelli olduğumu bildikleri için yapabileceğim, yaparken zorlanmayacağım işleri veriyorlar. Milli Eğitimde düz bir memurun bir okulda yapması gereken işlerin hepsini yapamıyorum. Ben çoğunlukla getir götür işlerini yapıyorum. Çalıştığım okuldan ilçe milli eğitim müdürlüğüne evrak götürüp, tekrar ilçe milli eğitim müdürlüğünden çalıştığım okuluma evrak getiriyorum. 2010 yılının Eylül ayında da memurluğa başladım. 16 yıl çalıştıktan sonra engelli memur emekliliğinden yararlanarak emekli olmak istiyorum. İnşallah emekli olduğum günleri görürüm.

Üye
    rosary Avatarı

Son Giriş
    02.06-2021
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    33

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ekpss ile meb e hizmetli olarak atandım. Büyük ihtimal okulda göreve başlayacağım.bir şizofreni hastası olarak nelere dikkat etmeliyim.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123