TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @perseküsyon

Merhaba dostum özel mesaj atamadım da beb ortaokul da hizmetliyim halk eğitim merkezine geçmeyi düşünüyorum adaylığım kalkınca halk eğitim merkezinde hizmetli kimse varmı engelli olarak? Ve hizmetli memur arkadaşlar ne iş yaparlar halk eğitim merkezinde?

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    629
    Blog Mesajları
    1

@Matrix31

Özel mesajı niye atamadın ? Bizim halk eğitimde engelli hizmetli yok. Taşerona bağlı çalışan asgari ücretli 2 kişi var. Kadrolu hademe var ama adam 50 yaşın üzerinde. Onun zamanındaki emeklilik mevzuatı şimdikinden çok daha farklı olmalı Hizmetli grubundan memurlar sadece temizlik, paspas vs işleri yaparlar.

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

@perseküsyon
    Yani engelli hizmetli memur masabasi is yapmıyor dogru degilmi? 87 puan alıp bu hale düşmek allah kimseyi düşürmesin bu hale

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    629
    Blog Mesajları
    1

Aynen öyle malesef. Amin...

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bugün bizim ilcenin halk eğitim merkezine gittim müdür yardımcısı ile konuştum cok samimi egosuz bir insandı bizim kesinlikle pc den anlayan birine ihtiyacımız var siz burayi yazin bizde gereken yere soyleriz masa basi memur olaraj çalışırsınız dedi cok rahatladım şükürler olsun artik 6 ay daha sabretmemiz lazim hayırlısıyla su adaylık bitmesi gerek

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    629
    Blog Mesajları
    1

Hadi hayırlısı. Senin adına sevindim.

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK MAKBER mi YaRAB
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    97
    Blog Mesajları
    2

Kamuda da aynen özelde olduğu gibi kimse kimsenin umurunda değil; engelli de olsan hele engelin şizofreni de olsa bol bol ya laf duyarsın ya da gereksiz yere fırça yersin; kendini kabul ettirene kadar bunların hepsi olur hatta aşağılanırsın bile; en çok da hiç bir iş yaptığın yok denir; ya da sanada hep boş işler verilmiş enir... Şizofren de olsak zekamız yerinde; işimizi de yapıyoruz; yalanı ağızdan çıkarken anlayacak kadar zekiyiz de... Maalesef olumsuz şeyler her gün çıkabiliyor. Kurumumda çoğu kişi hasta olduğumu, engelli kadrosunda olduğumu, paranoid şizofreni olduğumu bilmiyor; sadece müdürler ve birkaç memur biliyor...

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Merhaba arkadaşım. Ben şizofreni değilim belki ama bana konan teşhis psikoz. Gerçi şimdi Bipolar diyorlar.. 7 YILLIK memurum. Benim de kadrom hizmetli ama memurluk yapıyorum. Sağlık bakanlığın dayım. Evlilik konusunda söyleyecek çok şeyim var ama o ayrı bir konu açmak anlamına gelir. Ben bu hastalıkla mücadele etmenin bir yolunu buldum. Buna Zihinsel Kontrol mekanizması diyorum.. Beynin algı düzeyini koordine ettiğinizde zihin kendi meşguliyet alanını tesis ederek içinizde saklı olan bir yeteneği açığa çıkartıyor. Bunu uzun zaman önce Antony Robbins in bir kitabında görmüştüm. Farklı kişilik yapılarına sahip insanların zihinsel yönelim mekanizmalarını kullanarak içlerinde saklı olan deha yı nasıl açığa çıkardığını anlatıyordu. Ateş yürüyüşü diye bir şey var; Ama bu bildiğimiz ateş yürüyüşü değil. Metafizik bir yolculuk. Dediğim gibi.. Biz psikiyatri vak'aları içinde mahkum edilmeye çalıştığımız toplumsal girdap tan kurtarmak için, Farklılık, Farkındalık ve Doğallık gibi temel argümanların varlığını kabullenmek gerekiyor. Bu da başlı başına bir ZİHNİYET DEVRİMİ ni zorunlu kılıyor. Hem kendi içimizde hem de çevremizde..

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    629
    Blog Mesajları
    1

@Matrix31

Ya ben 2003 yazında Lisans dipolmamı aldım ve NORMAL kpss ile atandım

Beterin beteri var derler . Allah kimseyi ailesinden başkasına muhtaç etmesin

Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    408
    Verilen Beğeniler
    784

bende paranoid şizofreniyim milli egitimde memurum

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    27.04-2021
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

@erbin

%45 engelliyim.Bekarım.Evlenmeyi düşünüyorum tabikide.31 yaşındayım.Memurluk görevini verildiği ve yapabildiğim kadarıyla karşılıyorum.Yeni memurum.Fazla kişinin bilmesine gerek yok rahatsızlığını ama tavsiyem eşinin bilmesi yönündedir.Çünkü bir şeyleri tam olarak bilmeden yola çıkmayın.Bunun neticesinde sonradan öğrenmesi durumunda sıkıntı çıkabilir.

Üye
    erbin Avatarı

Son Giriş
    11.06-2021
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba deep_blue85

Kaç senedir memurluk görevini yapıyorsun ? Bir devlet okulunda mı memurluk yapıyorsun ? Hangi ilaçları kullanıyorsun ? Psikolojik yönden engelli olduğun için çalıştığın kurumda sana yapabileceğin, yaparken zorlanmayacağın işleri mi veriyorlar ? Çalıştığın kurumda milli eğitimde düz bir memurun yaptığı, yapabildiği işleri mi sana veriyorlar ? Çalıştığın kurumdan memnun musun ?

Ben biraz da kendimden bahsedeyim. 2 yıllık üniversiteden açıköğretimden Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldum. 2010 yılında Milli Eğitim Bakanlığı 2 yıllık üniversite mezunlarının girebildiği Engelli Memur Sınavı açtı. Bu sınavda sorulan sorular çok kolaydı. Bu sınavda başarılı oldum ve yaşadığım şehir Ankarada evime yakın olan bir ortaokula memur olarak atandım. Çalıştığım okulda Okul Müdürü ve Müdür yardımcıları Psikolojik yönden engelli olduğumu Şizofren olduğumu biliyorlar. Okulda benden başka bir tane daha ücretli çalışan memur var. Bu memurda psikolojik yönden engelli olduğumu biliyor. Bu yazdığım kişiler dışında başka kimse engelli olduğumu bilmiyor. Bana okul müdürü ve müdür yardımcıları psikolojik yönden engelli olduğumu bildikleri için yapabileceğim, yaparken zorlanmayacağım işleri veriyorlar. Milli Eğitimde düz bir memurun bir okulda yapması gereken işlerin hepsini yapamıyorum. Ben çoğunlukla getir götür işlerini yapıyorum. Çalıştığım okuldan ilçe milli eğitim müdürlüğüne evrak götürüp, tekrar ilçe milli eğitim müdürlüğünden çalıştığım okuluma evrak getiriyorum. 2010 yılının Eylül ayında da memurluğa başladım. 16 yıl çalıştıktan sonra engelli memur emekliliğinden yararlanarak emekli olmak istiyorum. İnşallah emekli olduğum günleri görürüm.

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    211
    Verilen Beğeniler
    629
    Blog Mesajları
    1

@erbin

Aynen ben de açık öğretim lisesinde; hem danışmanlık hem de belge tarama işleri yapıyor 2022 nin martında engeli memur emekliliği yapacağım. 1750 maaş pek tatmin edici olmasa da belki emeklilikten sonra ek iş falan yaparım...

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    2

he he çok güzel bir muhabbet.. Ben de kendimi takdim edeyim 2011 yılından beri Sağlık Bakanlığında memur olarak çalışıyorum Kadrom hizmetli ama memurluk yapıyorum. Çalıştığm kurum la evimin arası 50 metre.. Maaşım şimdilik tatminkar düzdeyde iş dışında özel olarak edebiyatla ilgileniyorum. Şair ve Yazarım.. Daha önce bir kitap çıkardım. İkincisini yazayım dedim ortaya 1500 sayfalık bişi çıktı.120 tane de şiirim var, Bir çoğu bestelenmiş durumda hatta ENGELLİLER için yazdığım bir şiirim dahi bulunuyor isterseniz paylaşırım sizinle. Şimdi yazdığım romandan bir film ve 5 sezonluk bir dizi film senaryosu çıkıyor. TRT ile görüşüyoruz dosya tesliminden sonra muhtemelen eserim ekranlarda olacak. Çok mutlu ve heeycanlıyım, Ve sanırım emekli olduktan sonra da bu işi yapacağım..

Üye
    çirkin Avatarı

Gerçek Adı
    Çirkin
    Son Giriş
    03.06-2021
    Saat
    13:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    262
    Verilen Beğeniler
    233
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok acı bir durum bence hiç onaylamadım onaylamıyorım da...
    2014 ekpss ile 2 kişi ayandık arkadaşım şizofreni idi.iyi bir kızdı ama cidden doktorun verdiği ilaçları kullanmalıydı lilo yapoyo diye ilaçlarını bıraktı keşke ailesi yanında olsaydı belki onlar ikna ederdi
    İlaçları kulşanmayınca saldırganlaşmaya başladı şubelerimiz farklı olduğundan tam bilmiyorum ama söylenenlere göre müdürün elini çizmiş
    Sonra salakça bir süreç başladı (bence ve onaylamadığım bir süreç) kızın 10 gün izinsiz işe gelmemesini gerekçe göstererek adaylığı da kalkmamıştı işten çıkardılar kayıp ilanı verdik sağolsun aile de çok ilgisiz o 10 gün içinde şehirlerarası gezinti yapmış sanırım polis haber verdi bize. Sonra hastanede yattı 3 ay kadar.tekrar döndüğünde çok iyiydi artik bizim şubedeydi be çok iyi arkadaş olmuştuk. Ama büyükler hükmü kesmişler allem ettiler kallem ettiler kızı gönderdiler (kız memleketinde hala görüşürüz bana sorarlar kankandan haber vat mı diye...
    Yazık oldu kıza

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon