TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Abdullah12231 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ben bypass ameliyatı oldum.3 damarım değişti. Doktorum kalp yetmezliği olduğunu ve kalbimin çok zayıf olduğunu söyledi. Malûlen emekli olmak için Edirne araştırma hastanesine yönlendirildim. Kardiyoloji bölümü 70 puan verdi. Ayrıca diyabet hastasıyım. İş yerinden tazminatımı alarak nasıl ayrılabilirim? Ne gibi bir yol izlemem gerekir?

Üye
    VATANSEVER35 Avatarı

Gerçek Adı
    Altan
    Son Giriş
    09.03-2018
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar arkadaşım öncelikle geçmiş olsun allahtan şifa dilerim inşallah, malulen emekli olabilmeniz için öncelikle 10yıl sigortalılık süresi en az 1800 gününüz varsa bağlı bulunduğunuz sgk müdürlüğüne başvuru yapın elinizdeki raporla onlar sizi yönlendireceklerdir.

Üye
    Abdullah12231 Avatarı

Son Giriş
    11.03-2017
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@VATANSEVER35

Teşekkürler, ben malulen emeklilik başvurusu yaptim. Ama iş yerinden tazminat alarak ayrılmak için ne yapabilirim ?

Üye
    VATANSEVER35 Avatarı

Gerçek Adı
    Altan
    Son Giriş
    09.03-2018
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Emekli olmak için başvuru yaptığınız sırada emekli olabilir yazısı almadınızmı yada malulen emeklilik için verilmiyormu onu öğrenin sgk dan yaşlılık aylığı başvurunda veriliyor ben almıştım ekteki linki inceleyin tazminatınızın verilmesi gerekir.
    ACEMİ MUHASEBECİ: Malulen Emeklilerin Kıdem Tazminatı ve M.Emeklilik Sonrası Çalışması

Emekli olabiliceğinizi belirten yazı isteyin sgk dan onunla işyerinden kıdem tazminatı alabilirsiniz.

http://www.sgkrehberi.com/haber/403

Linkteki 12. maddeye bakın tazminat alabileceğiniz belirtilmektedir.Birde 1.madenin 2 fıkrasındada yazıyor zaten 1474 sayılı kanunun 14.maddesine göre sağlık sorunlarınızdan dolayı kıdem tazminatı alarak malulen emekli olabilirsiniz.