TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ases Avatarı

Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar 4 yıldır çalıştıgım taşeron şirket işcisi olarak kamu kurumunda ortopedik rahatsızlıgımdan dolayı okul idaresi iş veren konumumu deyiştirmek istiyor

bana dedigi iş kurdan müracatla aynı okula gelmek için istekde bulun ve iş konumunu hafif işlerde degerlendirmek için kullanalım diyor

ben işkurdan böyle bir durumda 4 yıl çalıştıgım okula iş kur işçisi olarak gelirsem ..önceki taşeron işveren şirketten çıkmışmı oluyorum tazminat hkkım varsa bitermi yardımcı olun arkadaşlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.032
    Verilen Beğeniler
    3.569

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @ases

Evet, kıdem tazminatı hakkınız heba olur. İşyeri girdi-çıktısı ya da sizin istifa ederek bu haktan feragat etmeniz kıdem tazminatını sıfırlar. Çok istiyorlarsa kendileri çıkışınızı versinler, sonrası sonrasının işi olsun...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.032
    Verilen Beğeniler
    3.569

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @ases

Verilen görev sağlığınızı bozuyorsa, hele de bu elinizdeki raporla belgelenmiş ise, o görevi yapmayacaksınız. Bununla sorunları varsa size başka iş verecekler ya da kıdem tazminatınızı verip işten çıkaracaklar

Üye
    ases Avatarı

Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    22

@OturanBoğa sgk dökümanında. işveren taşeron şirket (18) kodu ile çıkış yapmış buda işin sonlanması geçiyor iş yeri tazminatımı bu durumda ödemek istiyor benden sgk çıkış bildirgesi istedi sgk kurumuna gittigimde 2771 gün primin çıkıyor 3600 hesaplamaya kalktılar bende yapılandırmam var dedim diger hizmet kolundan son 2 taksidim kalmışdı peşin olarak yatır hizmet birleştirmesi yapalım dediler

ben sgk ya hizmet birleştirmesi için gitmemişdim birleştirdiler 3600 günüde fazlasıyla geçiyor...bana lazım olan sadece sgk işden çıkış bildirgesi lazımdı onuda aldım ve 18 kodu ile çıkış yapılmış ben iş yerime sadece sgk işden çıkış hizmet bildirgesi olarak dökümanımı vermem gerekli

Üye
    ases Avatarı

Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    22

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba arkadaşlar merak etdigim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim .

2014 yılında girdigim kamu okulunda çalışırken sag omuz rahatsızlıgından ameliyat oldum uzun süre rapor kulandım ve iş başı yapacagımda işe alınmadım agır işlerde çalıştırılamaz raporum varken .
    bende iş verene tazminatımı söeldigim halde ödemeyiz deyince iş mahkemesine verdim 2017 yılının ekim ayında ve davam 25 .12 .2019 da bitti
    davayı kazandım
    bana daha hiç ödeme yapılmadı tazminat ve ihbar tazminatı alacagımdan hariç bu sürelerin dogal hakkımız olan geçikme faizi bana ödenecek mi burda zaman aşımı çıkıyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12