TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler arkadaşlar 26 eylülde işbaşı yaptığım hizmetli görevi için temel eğitim hazırlayıcı eğitim vs alan oldumu hiç? Mersinde yaşıyorum henüz okula gelen bir evrak yok acaba almaya başlayan oldumu işe başladıktan sonra nekadar sure sonra alıyoruz bu eğitimleri. Asalet tasdik için yapılan kurslar önemli çünkü

Üye
    Cengiz68 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2018
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    4

Denizlide temel Eğitimi(2 hafta) bitirdik sınav olduk çalıştığımız kurumdaki 5 günlük egitimide bitirdik şimdi son aşama hazırlayıcı eğitime pzt başladık kurslara devamlılık çok önemli bu kurslardan başarılı olununca 1 yıl sonra adaylığınız kalkıyor başarılı olunmazsa 2 . yıl tekrarlanıyor kurslar ondada başarılı olunmazsa memuriyete son veriliyor onun için bu kursları önemseyip kurslara katılın aday memurlara Allah kolaylık versin

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2021
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    165

Bize de evrak geldi. 19-31 aralık temel eğitim kursunu gördük. 9 ocak ile 18 şubat da hazırlayıcı eğitim kursu olacak. İki hafta sonunda sınava girdik baraj 60 tı. Okuma yazma bilmeyen arkadaşlara veya puanı duşuk olan arkadaşlara yardımcı oldular. Sadece devamsızlık konusunda dikkatli olun. Örneğin geçen sene devamsızlık yuzunden bi arkadaş bu sene gelmek zorunda kaldı...

Üye
    Matrix31 Avatarı

Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Halla halla ben henüz hiçbir eğitim görmedim inş bir sorun yoktur bize kağıt gelmişti sadece egitim almayan varmı diye formu doldurup mail atmış memur sonra baktim maili hatalı girmiş bende 20gun sonra idi kendim tekrar kendi mailimden attım henuz bir yanıt yok ilçe meb te henüz yok dedi ilginç