TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    black bishop Avatarı

Gerçek Adı
    tosun
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çalıştığın kurumumda şef yada müdür müdüre ile konuştunmu rahatsızlığından bahsettin mi ? bence konuş amirinle ve durumu anlat ona istifa ederek risk almaktan sa ücretsiz izin al kafa dinlemek hatta yeniden tedavine başlamak için ..

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    14.09-2019
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2

Arkadaşım görevde yükselme sınavları her yıl mebde açılıyor ve devlet kurumları içinde en çok açan kurum meb bence görevde yükselme sınavlarına gir yardımcı hizmetli statüsünde olanlar için 3 yıl görev yapma şartı aranıyor biraz sık dişini be güzel kardeşim böyle fırsatlar insanın eline zor geçiyor memur olursan rahat edersin ben memur olarak atandım diyeceksin tuzun kuru mebde çalışıyorum okuldayım yh sınıfı okullarda zor anlıyorum görüyorum bir engellinin yapabileceği iş değil haklısın ama sabır et görevde yükselme sınavlarına hazırlan gir 70 ve üzeri puan al bak ondan sonra nasıl rahat ediyorsun pire için yorgan yakma derim ben

Arkadaşım görevde yükselme sınavları her yıl mebde açılıyor ve devlet kurumları içinde en çok açan kurum meb bence görevde yükselme sınavlarına gir yardımcı hizmetli statüsünde olanlar için 3 yıl görev yapma şartı aranıyor biraz sık dişini be güzel kardeşim böyle fırsatlar insanın eline zor geçiyor memur olursan rahat edersin ben memur olarak atandım diyeceksin tuzun kuru mebde çalışıyorum okuldayım yh sınıfı okullarda zor anlıyorum görüyorum bir engellinin yapabileceği iş değil haklısın ama sabır et görevde yükselme sınavlarına hazırlan gir 70 ve üzeri puan al bak ondan sonra nasıl rahat ediyorsun pire için yorgan yakma derim ben

Üye
    ılgınnehir Avatarı

Son Giriş
    17.09-2019
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Arkadaşlar hakkımızı ve haddimizi iyi bilmemiz gerekiyor evet insanların vicdanına bırakılmak çok zor ama biraz sabretmemiz gerekiyor.Arkadaşım atanmak için geçirdiğin süreci verdiğin emeği hatırla rahatsızsan git bir hastaneye tedavini ol rapor alırsın o sırada kafanı da iyice dinle. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    12.04-2021
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    13

istifa son çare olmalı.. rahatsız isen zaten rapor olayı var tedavin bitinceye kadar istirahat raporu al.. meb yardımcı hizmetler sınıfının memnuniyeti kurum amirinin kişiliğine göre değişiyor.. çok mutlu olanda var çok mutsuz olanda temizlik yaptıranda var masa başı iş verende.. genel olarak okullarda temizlik işleri yoğun ve özellikle fiziksel engelli arkadaşlar için cazip değil.. böyle sıkıntı yaşayan arkadaşlar il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri halk eğitim ve rehberlik ve araştırma merkezlerine tayin olma çaresi araştırsınlar..

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Son Giriş
    21.11-2019
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    3

@chelıx OHAL'den dolayı rapor veremiyorlar.

Üye
    Yanki Avatarı

Gerçek Adı
    yankı ruzgar
    Son Giriş
    25.03-2017
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@chelıx

Bende çareyi ilçe meb yazmakda buldum ilçeye atandım ilçedekiler yüzümüze bile bakmadı açık kadromuz yok okullara gitceksiniz dedi hastalığımdan dolayı şu okulda çalışmak istiyorum diye dilekçe aldılar bizden direk okula yolladılar kararımızı sormadılar bile

Üye
    TheLonely Avatarı

Gerçek Adı
    AFATSUM
    Son Giriş
    21.03-2020
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Kardeşim Sağlık Önceliğin Tabii kii O Zaman Bırakman En Mantıklısı
    Sağlığın Elden Gittikten Sonra Para Kazansan Ne Olacak, Yine Kazandığın Parayı Sağlığını Geri Kazanmak İçin Harcayacaksın Sonuçta..

Üye
    hayat_işte Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .......
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engellilerle ilgili milletvekilimiz Bennur KARABURUN

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123