TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bi cok kez Müdür'le sıkıntı yaşadığımı onu kibar bi dille uyardığımı söylemiştim. Buralarda yazdım bunları.

Bugün kuruma 40-50 kg Dikiş makinaları geldi. Ağırlıklara şöyle bi baktım müdür bey ben bunları kaldıramam dedim. Yemin ediyorum kibar bi şekilde söyledim. Kaldıracaksın burda çalışacaksın ben yapıyorsam sende yapacaksın diye bağırınca , benim sigortalar attı. Sen kimsin bana bağırarak konuşuyorsun benimle düzgün tonda konuş diyip restleştik. Göreceksin sen diyip içeri gitti. Beni ilçe milli Eğitimden Müdür'e sevk etti

Bende gittim konuyu direk anlattım. Ilçe müdürü artık orada Müdür'le kimyanız tutmaz deyip, seni okula aldıralım dedi. Bende raporlarından dolayı çocuklarla olamayacağımdan başka bi ilçeye gitmek isteyeceğim

Şimdi arkadaslar benim tayin ilk yerim izmirdi. İstanbul'a hak verdiler aldırdım başlamadan

İlçe Değiştirme hakkım var mı? Evimi adresimi taşıdım engelim icin daha rahat gidebilmek adına aldırabilirmiyim?

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    91
    Verilen Beğeniler
    21

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    geçmiş olsun Erkan abi. foton a bakınca haşin bi delikanlı olduğun anlaşılıyor Allah'tan müdür e bitane tokat atmamışsın.

ama nedir ya bu insanların meb kurumu yöneticilerinden çektiği var bi arıza bu meb'te .

Üye
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    13

Evet bu arkadaşımızın amiri zaten ilk baştan belliydi problem çıkaracağı

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Kendilerini gerçekten cok Üstte görüyorlar. Bana bundan sonra memur odasına girmeyeceksin danışmada durmayacaksın, dedim merde duracağım oturacağım , diğer okullarda hizmetlinin odası var mı - yok sende girmeyeceksin dedi

Şimdi ben bununla ne yapayım ?

Ilçe arası tayin hakkım var mı? Bunu bilen bi söylesin arkadaşlar

Kendilerini gerçekten cok Üstte görüyorlar. Bana bundan sonra memur odasına girmeyeceksin danışmada durmayacaksın, dedim merde duracağım oturacağım , diğer okullarda hizmetlinin odası var mı - yok sende girmeyeceksin dedi

Şimdi ben bununla ne yapayım ?

Ilçe arası tayin hakkım var mı? Bunu bilen bi söylesin arkadaşlar

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    460
    Verilen Beğeniler
    408

@Erkankss

Bakanlığın engelli personel il içi yer değişikliği hakkında yayınladığı resmi yazıya istinaden tayin hakkınız var.

18/12/2014 tarih ve 41289672/903.02/6634644 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün Engelli Personel İl İçi Yer değişikliği konulu yazısına istinaden tayinimin .......... ilçesine yapılması hususunda;

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

Şeklinde okulunuza bir dilekçe vermeniz gerekir.

Bakanlığın yazısındaki sizinle ilgili bölüm şu şekilde.

Bu doğrultuda, engelli personelden gelen yoğun taleplerde göz önünde bulundurularak eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışındaki hizmet sınıflarda istihdam edilen engelli personelden adaylıkları kaldırılmış olanların görev yaptıkları ilde bir defaya mahsus olmak üzere istedikleri ilçe emrine kadro imkanları ( norm durumu) dikkate alınarak yer değiştirmeleri ilgi (c) onay ile uygun görülmüştür.

Bu kapsamda başvuruda bulunan personelin yer değişikliği iş ve işlemlerinin 5442 sayılı İl İdaresi Kanunun 8/c maddesi gereğince Valiliğinizce gerçekleştirilmesi, daha sonraki il içi yer değişikliği iş ve işlemlerinin ise genel hükümlere göre yürütülmesi hususunda bilgi ve gereğini rica ederim.

Milli Eğitim Bakanlığı- Engelli Personel İl İçi Yer Değişikliği

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    03.02-2021
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    7

Bende kavga degil tartıştık .
    Yalnız bir falsomu yakalamak için herşeyi yapıyorlar nereye gider bilmem işinize gelmiyorsa şikayet edin dedim.

Üye
    Ashbringer Avatarı

Gerçek Adı
    M.
    Son Giriş
    13.03-2021
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    20

Geçmiş olsun ....

Üye
    acıların çocuğu Avatarı

Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    87

Ulan ne kadar adi şerefsiz ler var arkadaş bu yöneticilerin hepsi mi böyle gavat takımı.
    Zamanında bende TYÇP kapsamında işkur aracılığı ile bir anaokuluna hizmetli olarak verdiler. müdür bayan müdür yardımcısı bayan hizmetliler bayan okulda tek erkek benim hizmetl odası bile yok sıkıldım ruhum daraldı kadın müdür tam bir diktatör şerefsiz 2 çalıştım işi bıraktım 5 kuruş alamadım müdür takımı değil mi alayı şerefsiz.....

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    23.07-2019
    Saat
    13:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    114
    Verilen Beğeniler
    76

Senın engelin nedir kardeş ?

Üye
    natho Avatarı

Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    02:38
    Yaşadığı Yer
    maykop
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

ögretmenler ya ondan karşısındakileri ögrencileri sanıyorlar.
    allah kolaylık versin.

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    08.12-2019
    Saat
    08:15
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Arkadaşlar yazılarınızı okudum. MEB cok buyuk ve köklü bir kurumdur. bir kaç kişi için tüm Bakanlığı kirletmenizi yanliş buluyorum. Bu yönetici takımı çok kötü olarak nitelendirmişssiniz. Evet haklısınızdır olayı bilmiyorum yorum yapamam. Acaba diyorum bu yöneticiyi bu kadar kötü yapan ne? kendi çapında herkes haklıdır.

Üye
    chelıx Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    12.04-2021
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    bu dünya benim memleket
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    13

@Erkankss geçmiş olsun...yer seçme şansın varsa eğer engelin de fiziksel ise okullardan uzak dur.. halk eğitim veya il ilçe mem iste..

Üye
    bayz Avatarı

Son Giriş
    09.01-2020
    Saat
    12:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@Zamanın Ötesinde hayırdır rol model olarak Erkan'ı mı seçtin senin kaçarın yok sabredecen, nereye gitsen aynı şeyle karşılaşma ihtimalin yüksek, kapmaya öğrenmeye çalış, hocam nasıl yapılıyor nasıl ediliyor diye sor gocunmadan zamanla kendini kanıtlamış olursun sana paslarlar yapılacak işleri sen de sıyrılmış olursun temizlik işlerinden.

Üye
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    13

Arkadaşlar burda kurumun suçu yok bu kadroların nereseyse tamamını mebde açanların suçu tamam meb de açık çok olabilir ama sende engelli kişilerin tamamını meb e şutlarsan meb napsın sen her kuruma kadro açtında engelliler illada meb i istediler arkadaşlar alımların diger kurumlarada kaydirilması lazım yoksa bu durum devam edecektir

Üye
    turkuaz06 Avatarı

Son Giriş
    02.04-2021
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    37

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben , 1996 da X ilinde Türk telekomda ,muhasebe servisinde memur olarrak işe başladım.Sizin gibi bende sorun yaşadım muhasebe müdürüyle.Daha sonra muhasebe müdürü, İl Telekom müdür yardımcılığına,onun ardından İl telekom müdürlüğüne terfi etti.2005 yılı sonlarında Türk Telekom özelleşti.Fakat işçiliğe geçmeyen özlük hakları korunarak,5 yıl bu kurumda kalma hakkı tanındı.5 yıl sonra da Devlet personel başkanlığına aktarılarak ,başka bir kuruma geçilebiliyordu.İl müdürü,benim kalmamı istemedi.03 nisan 2006 tarihinde ,başka kuruma aktarılmak üzere ismim DPB na iletilti.DPB beni gene aynı ildeki Nüfus müdürlüğüne tayin etti.Veri hazırlama ve kontrol işletmeni olarak(nüfustaki kadrolar hep vhki kadrosu olduğundan).Allahın takdirine bakın,Ankaradaki genel müdürlük,onu da 5 yıl dolmadan DPB na, 03 NİSAN 2008 yılında aktardı.Allahın takdirine bakın ben 3 nisan 2006 da,o da aynı tarihte 03 nisan 2008 de türk telekomdan ayrıldı. O müdür Türk Telekomdan aynı ildeki tarım müdürlüğüne Araştırmacı(yani şef),olarak atandı.İ l müdürlüğünden,şefliğe kadar indi.Araştırmacı kadrosu sizi yanıltmasın,Akademik araştırmacı kadrosu değil,şeflik kadrosu ile eşitgenel idare sınıfı araştırma kadrosu.ben 2011 yılında yapılan görevde yükselme sınavını kazanarak(x ilinde sınava giren 25.kişi arasında 1.olarak) kazandım.2015 yılında da ilçe müdürlüğ sınavına girerek(Y ilinde sınava giren 17 kiş arasında 2. olarak) kazandım.Y ilinin bir ilçesinde şu an 1 ıldan beri ilçe müdürü olarak çalışıyorum.Eğer emekli olmazsam 2019 yılında yapılacak görevde yükselme sınavına da il müdürü olarak girmeye çalışacağım.Y ilinin bir özelliği ar.Y ili beni Telekomda kalmamı istemeyen ,İl telekom müdürü(şu an şef olan tarımda) kişinin memleketi.Şu an bende müdürüm 2 memur ve 1 hizmetli kadrom var.Bende aynı sıkıntıları yaşadığım için,personele herhangi bir baskı uygulamıyorum.

Zaman geldi müdür dışında başkaları ile de sorun yaşadım.Sorun yaşadığım bir polis ,gene aynı şube müdürü fetöden ihraç oldu.Diğer bir memur,soytarılık yaparken ,kargoda çalışan kocası hırsızlık yaptı.(kamera ile hırsızlık yaptığı tespit edildi).Memur utancından başka ile tayin istemek zorunda kaldı.Diyeceğim kim ne belasını arıyorsa ,belasını Allah veriyor.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon