TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayatın ne getireceği belli olmaz

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    70
    Verilen Beğeniler
    10

kimse size zorla kaldıramayacagınız bişeyi taşıtamaz taşımayın o istedigini yapsın tartışmaya gerek yok

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    03.02-2021
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    7

bende bugün dava edicem dedim sustu beni tehditmi ediyorsun dedi doğal hakkımı kullanıyorum dedim .
    iş konusundada gel saatini doldur git başka bişi istemiyorum dedi .

bana olanları özetliyim
    pisikolojik baskı ne iş yaparsın sen ..
    kurum neti kapatma yazıcımı alma daha bir sürü olay da varda.

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    04.01-2020
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun @Erkankss

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ozgurluk Mesajı Gör
    Geçmiş olsun @Erkankss
    Saolasın kardeşim

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Zamanın Ötesinde Mesajı Gör
    Senın engelin nedir kardeş ?
    Şizofren hastasıyım ben

@elif_kız
    Engelimin fiziksel olmaması. Karşınızdaki sizi engelli olarak Görmüyor. Onun icin her işi yapabilirsiniz öyle bakıyorlar.

Elif sana bi örnek vereyim herkes sabah 9 a doğru gelip,kahvaltı filan derken işe başlamaları 9.30-10 oluyor. Ben ise 8.30 da ordayım ve bahçeyi temizlemekle tuvaleti temizlekleme uğraşıyorum. He şikayetçi Değilim yapmak görevim ama yapamayacağım dediğim şeyde de bu muameleyi görmek insana kötü hissettiriyor.

Destekleriniz icin cok teşekkürler arkadaşlar.

Sakın ama sakın engeliniz fiziksel değilse mebte hizmetli yazmayın. Yazacaksanız sadece ilçe mebleri tercih edin derm

Üye
    habip50 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    9

bir kereye mahsus tayin hakkını kullandıysan ondan iş çıkmaz fakat vali emrindeki memuru uygun gördüğü takdirde atama yetkisi vardır.

ayrıca müdür boş durmaz büyük ihtimal bir ceza alırsın diye düşünüyorum. inşallah böyle bir durum olmaz

ayrıca neden hizmetliliğe devam ediyorsunuz mem lerdeki memurların çoğu yhs sizde bir koltuk kapsaydınız

Üye
    habip50 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    değerli kardeşlerim,

bu olayda arkadaşımız sinirlerine hakim olamamış ve haklıyken haksız duruma düşmüş. eğer devlette çalışıyorsanız özellikle mem de daha dikkatli olmanız gerekir. arkdaşımız bir kaç saniye durup nefes alsaydı bu duruma düşmezdi. örneğin müdürüm ben sağlık sebebiyle bu emri yerine getiremem deyip bir dilekçeylede verilen görevi sağlık sebebiyle yerine getiremeyeceğini söyleseydi şuan kendini savunacağı bir tutanağı olduğu gibi müdüre sözlü saldırı gibi bir idari ceza gerektiren duruma düşmeyecekti.

müdürlerin yetkileri düşündüğümüz kadar hafif değildir. sizi zor duruma sokabilirler yetkileri var. kanundu yönetmelikti deyip dalmayın olaylara. doğrudur haksızlığa uğruyoruz fakat dahada haksız duruma düşmeyelim. eğitim camiası yavşak bir camiadır. haklı olsanda arkanda durucak bir kişi bile bulamassınız. bu sebepden her hareketiniz dikkatli olmalı. müdürler haksız durumdayken harekete geçmezler sizi zorlar baskı altına alır ve hata yapmanızı beklerler işte o zamanda borularını öttürürler. aman dikkat! sizde bu durumun tersi hareketlerle cevap verin. müdür bir emir verir, yapamayacağınızı hem sözlü hemde yazılı söyleyin ve o işi gene yapmayın. ileride size verilen uygunsuz görevler olduğunu bu yazılar ile ispat edebilirsiniz. mem dilekçeden kortuğu kadar allahtan korkmaz unutmayın!.

arkadaşımız adına üzüldüm. ayrıca arkadaşlar gerek sendikaları gerek çevrenizi kullanarak memlerde yhs olsanızda memur görevleri kapmaya çalışın. böylece daha rahat edersiniz memlerde bu mümkündür aklınızda olsun. bu da tabiki sizin idareyle diaologlarınız ölçüsünde olacaktır.

haksız duruma düşerseniz o ilde çalışacak kurumda bulamassınız çünkü bu camia dedikodu kazanıdır.

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    04.01-2020
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

@elif_kız Maalesef durum böyle, sadece Meb değil çoğu kurumda, hizmetli kadrosundaysanız ve gözle görülebilir bir engeliniz yoksa, her işi yapar statüsündesinizdir. Kurumda, bu işleri yapmak için bir şirketle anlaşılmamış ise temizlik şirketi gibi, tüm işler hizmetli kadrosundakilere kalıyor maalesef. Yapamam dediğinde de bu gibi durumlarla karşılaşılıyor. Ben memur olduğum halde bile buna benzer şeyler istenmişti benden ama yapacak kimse yoktu erkek olarak ve bu şekil bir emirle değilde , düzgün bir şekilde yardım manasında istendiğinden yapmıştım.
    @Erkankss "sakın engeliniz fiziksel değilse mebte hizmetli yazmayın" demişiniz , buna biraz ek olarak bende şunu ekleyebilirim. Eğer hizmetli yazacaksanız ve gözle görülebilir bir engeliniz yoksa, temizlik şirketi olmayan kurumları mecbur kalmadıkça yazmayın, sizden isteyeceklerini yapamayacaksanız. Örneğin zamanında hizmetli kadrosunda, 10 yıl boyunca kalorifercilik yapan, kömür çeken bir tanıdığım var ve engelli değilmiş o zamanlar ve mecburen yapmak zorunda kalmış, bırakılmış. Şimdi ise o 10 yılın getirdiği hastalıklarla yaşıyor, akciğer gitmiş sigara kullanmadığı halde, şeker tansiyon vesaire herşey var.
    Bu durumlar sadece Meb değil her yerde karşınıza çıkabilir bunu unutmayın, öncelikle önemli olan engelli olun ya da olmayın, karşınızdaki kişinin sizi insan yerine koymasıdır.
    @habip50 arkadaşın dediğine aynen katılıyorum bende, müdürünüz le tartışmaya girmeyin, mümkün olduğunca açık sözle ve kibarca durumunuzu belirtin, kavga etmeyin.

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    21.10-2019
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

16.12.2015'te atanıp Ocak 2016'da meb'de göreve başlayanların asaleti en geç ne zaman tasdik olunur bilen varsa lütfen cevap yazsın, çünkü okul değiştirmek için çok sabırsızlanıyorum...

Üye
    habip50 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    9

meb de asalet bir yılda verilir. sizin göreve başladığınız tarihi baz alırlar diye düşünüyorum. fakat bu olağan üstü hal durumu bu asaleti etkiler mi veya şu güvenlik araştırmasından dolayı uzaya bilir mi? belirsiz. ama çok büyük olasılıkla ocak ayı içerisinde asalet alırsınız. Aslında asalet demekte yanlış aday memurluktan asli memurluğa geçiş demek daha doğru olur.

bir aceleniz mi var? =)

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    27.05-2021
    Saat
    21:02
    Alınan Beğeniler
    82
    Verilen Beğeniler
    40

Devlet memurlarının neredeyse yarısı MEB te çalışıyor çok büyük bir kurum onun için engelli alımı çok diğer kurumlarda 1,5-2 Milyon memur mu çalışıyor çalışan bu kadar çok olsa diğer kurumlara kaydırırlardı aktif çalışan sayısı çok yüksek olduğu için en çok engelli çalışanı MEB alıyor oda hizmetli olarak genelde... @sarasota

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

@habip50
    Bizim kurumda maalesef böyle görev yerleri belediyenin Gönderdiği Taşeron firmanın kızlarında. Onlarda 5 senedir kurumdalar. Olurda Belediye çekerse onları bi ihtimal memurluk kapabilirim. Onun harici hayal ötesi. Verdiğiniz bilgler icin çok teşekkürler ayrıca.

@ozgurluk
    Eklemelerin tam yerinde tespit olmuş Ağzına sağlık

Üye
    fraq Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut
    Son Giriş
    14.06-2021
    Saat
    20:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    20

Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar Allah'tan bn mebe atanmamisim

Üye
    hakanyildiz Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Giresun
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    11

ben erkan kardeşime hak veriyorum. evet yöneticilik zor ve sıkıntılı bir iş ama ne olursa olsun yanında çalışan engelli bir insana bu şekilde hakaret vari davranmasını hiç bir zaman hoş görmem.seninde maaşını bu devlet ödüyor onunda maaşını bu devlet ödüyor.zaten sorunda bence şu. özellkle takip ediyorum bu okul müdürlerinden çok fazla şikayet geliyor. bu göreve atanacak insanların biraz daha kaliteli ve vasıflı olması lazım,belli testlerden sonra okullara verilmesi lazım,sonuçta orası bir egitim yuvası,orda gelecegin nesilleri yetişiyor.okulda yöneticilik yapan insanların psikolojik egitimlerden de geçmesi şarttır.erkan kardeşime geçmiş olsun diyorum.inşallah en kısa zamanda iyi bir çalışma ortamına kavuşur..

Üye
    Erkankss Avatarı

Son Giriş
    15.06-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hakancan06

Cok saolasın kardeşim bütün Sözlerine Katılıyorum. Özellikle sağlam testler yapılıp ta kurumlara müdür ve müdür yardımcıları atanması Lazım. Lakin müfettiş gelirken bile haber veriliyor kurumlara böyle olmamalı. Denetleme habersiz olur bunu bile düzgün yapamıyoruz maalesef

@fraq;
    Atanmada kardeşim başka kurumlara bak derim

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon